Ona bir hand__ vermek

En iyi arkadas veya kiz kardesi sadece mucizevi bir basari gerçeklestirilen … o dogurdu! Evet, diyelim ki onun tüm bir el ver! Hayir gerçekten, ben en ona yardim … bir yardim eli izin anlamina gelir. Tüm yeni anneler (bir tam zamanli dadi ve hizmetçi personel yoksa) yardima ihtiyacim var çünkü. Arkadasin yakinda gerçeklestirecek onu yeni dogan ihtiyaçlari sürekli bakim, yirmi dört saat, haftada yedi gün. Söylemeye gerek yok, 7/24 saat içinde, bu saçlarini bitmis almak ya da yoga sinifi alarak, söz degil, dus, yemek ve uyku, yürüyüs gibi, bir kadin akli basinda tutmak faaliyetlerinin türlü zaman sikmak zor !

Ben hizli bir sekilde kisisel deneyimlerinden ve çevremdeki diger yeni anneler tanik hem de fark ikiz dogurdu sonra, birçok yeni anneler, stresli bunalmis ve desteklenmektedir. Ve, hepimiz stres, yorgunluk ve destek eksikligi, olumsuz anne-baba bir anne yetenegini etkileyebilir biliyorum. Bu rahat, neseli ve desteklenen anne mutlu çocuklar yükseltir daha iyi bir anne oldugu dogrudur.

Simdi, iyi bir arkadassin ve arkadasinizin rahat ve (çocuk ugruna sadece.) Iyi ayarlanmis ve iyi olmak istiyorum … Ben bir “Bilmemkim’din-in-it-için-bana ihtiyacin yok biliyorum ? “neden, ama burada yine de, siz ona ihtiyaci yardimci verirseniz, o bir kahraman oldugunu düsünüyorum ve sonsuza dek borçlu olacak. Ben orada söyledim.

Yani, sen ona yardim için gemide oldugunu söylüyorlar. Ama, henüz bir bebek olmadi, ya da yaptim çünkü gerçek bir uzun zaman oldu, ve gerçekten destek sunmak için nasil bilmiyorum. Ayrica, size Arkadasina “Hey, nasil yardimci olabilirim?” Soruyu ise, muhtemelen o kontrol altinda hepsi var anlatacagim korkuyor olabilir. Evet, anne herkesin bildigi yardim istemek için tereddütlü – kendi annem kursu (? Ama bu iki ucu keskin kiliç degil her zaman) disinda. Genel olarak, yeni anneler onlarin arkasinda bagli bir yandan kendilerini bu bebek seyi yapabileceginiz izlenimini vermek istiyorum. Bu garip bir çesit “anne maçoluk.”

Peki, nasil yapmak – en iyi arkadasi veya kiz kardesi – is onun dogal direnci genelinde yardim için soran? Peki, sadece belirli bir eylem ile orada atlayarak bunu.
Ne belirli bir eylem? Sevindim sordu. Asagida ona içsel için çiglik oluyor destek vermek için on dokuz özel öneriler listeledik. Hangi yapmayi tercih faaliyetleri açikça ne kadar yakin, yeni anne ile, ve ne kadar zaman kullanilabilir olmasi ile belirlenecektir. Iste bunlar:

1. Onu çagirmak ve o oldugunu düsünüyorum ne harika bir anne söyle. Bebegi bir anne olarak onun için “sansli kart aldi” oldugunu söyle. Onu o (o is, diger çocuklar, kocasi, sosyal veya toplum sorumluluklari olsun) gidis var var baska ne ile dengeleme bebek bakim ne yaptigini inanilmaz bir is bildirin.

2. Eger her ihtimale karsi o bebegi uyuklayan ise 20 dakika dinlenmek için bulmustur, bir zil telefon ile onu rahatsiz endise duyuyor musunuz? Eger öyleyse, onun hakkinda müthis bulmak birçok sey listeleyen yerine ona bir e-posta gönderebilirsiniz.

3. Gerçekten bir kahraman gibi bakmak istiyorum? Sonra bir zaman reçel ile ona yardim için sunuyoruz. Belki de o artik vakti var bir proje devralarak, ya da bir toplanti ya da bir olay onu vekil olmak, okuldan onu diger çocuklari toplayip öneririz.

4. Onun için bir ise edecegiz söyle. Onun için çamasir almak için teklif, ya da onun için bakkal alisveris.

5. Seyler onu rahatsiz iseniz, onu gögsüne kapali tüm almak için tesvik ediyoruz. Ise o delikleri kayitsiz sartsiz onu dinleyin. Sadece kafa salladim ve o bitene kadar bir sey söyleme. O çok daha iyi hissedeceksiniz.

6. Ayrica, yeni anneler çocuklari hakkinda övünme seviyorum. “Oh, Brooke bu sabah ne inanmazlar. Kendini bütün takla atti! O simdiye kadar planlanandan var. Biz o yetenekli olabilir düsünüyorum. “Sadece dinlemek ve gülümseme.

7. Onun yatmak ve dinlenme böylece gelip 20 dakika için ona “büyü” istiyorum söyle. Hatta yirmi dakika kadar gençlestirici olabilir.

8. Ona bir yemek bir aksam getirin. Eger zaman ve egim var ise, kendiniz olun. Aksi takdirde, bir eve servis gerçekten iyi bir yer aramak ve onu kapiya teslim.

9. Stay-at-home anneler, özellikle, böylece “bebek konusma” sesle konusmaya alismak, onlar geri bir insan seviyeye vokal kalitesini getirmek için yetiskin etrafinda biraz zamana ihtiyacim var. Kahve ve “yetiskin” konusma için onu almaya sunuyoruz.

10. Eger bir bebek olmadi, bu kadar basit görünen seyler çok yararli olabilir ve arkadasiniz için çok anlamina gelebilir ne kadar az hayal bile edemiyorum. Onunla ziyaret ederken Örnegin, bir bebegi yine Emzik birakarak tanik. Sen, kahraman, onu almak, yikayin ve anne için geri teslim. Veya, zaman bitmis biberon yikamak için kendinize üzerine götürün. Vay.

11. O hazir oldugunda, onunla bir aerobik yürüyüse gitmek için sunuyoruz. Ve, bir egim ulastiginizda, arabasi almak ve tepeye itmek sunuyoruz. Düzenli olarak yapin ve o hizla sekil almak ve kendisi hakkinda çok daha iyi hissetmeye baslayacagiz.

12. Bu dogrultuda, zaman arkadasiniz spor salonu ya da bir yoga sinifi var en son ne zaman? Eger birine ait ise, konuk olarak onu almak için sunuyoruz. Eger çalismak Birçok spor salonlari artik bir çocuk bakiciligi hizmeti var.

13. Eger kitapçi ya da kütüphaneye gitmek yakin zaman, onun için bir kitap almak. Sadece baska bir “Bebek Nasil bakmak” kitap degil emin olun. Onun bol olanlarin var garanti. Nasil bazi eglenceli romantik kurgu hakkinda?

14. Onu evinde yeni anne ziyaret ederken, mutfaga adim ve onu bulasik veya yapiskan tezgahi veya yerden silerek baslar. Ona sorma, o kabul etmez. Sadece bunu.

15. Baba bebegin birkaç saat için bazi gece izleyebilir miyim? O bebek oturup öneririz, daha sonra bir film için onu alir. Ya da, nasil alisveris hakkinda? Sadece o yakinda o süzerek var bu sirin giysiler uymasi edecegiz onu saglamak için unutmayin.

16. Kadin ayak gebelik sirasinda istismar bir sürü almak. Bu garip, ama genellikle bir boyut ya da daha fazla büyümek ve gerçekten pasakli görünümlü olsun. Nasil ona pedikür vererek onu simartmak için teklif hakkinda … ya da, güzel yerel spa az birinin hediye?

17. En tüm en temel göz ardi … Onu seviyor onu söyleyeyim. Onu, e-posta onu aramak, ya da onu bir kart yazmak ve onu sevdigini söylersin. Hepsi bu kadar. Basitçe, onu seviyorum.

18. Ve simdi … parça de direnç: bir aksam için bebek bakiciligi için teklif! Birbirlerini yeniden kesfetmek, böylece onu koca ile gidelim. Bir bebek resmin içine geldiginde Çogu evlilikler biraz zarar görür.

19. Son olarak, en iyi arkadasi biliyorum. Ne yüzünde bir gülümseme koymak istiyorsunuz? Onu yükü hafifletmek ve onun biraz nefes izin ne yapabilirdi ki? Bir düsünün, o zaman. Çok uzun beklemeyin. O küçük bebeklerin sizi takip edebilirsiniz daha hizli büyük çocuklar içine büyür.

Bu önerilerin çogu kadar basit, ancak daha rahat ve neseli ebeveynlik deneyimi yeni bir anne stres vardiya yardimci olabilir.

Bir anne ve bir girisimci olarak, bu arkadaslar ve aile yeni anne için bir hediye olarak verebilir bir kupon hediye kitapçik olarak tüm bu fikirleri koymak için eglenceli olabilecegini düsündüm. Sadece alici desteklenen ve anlasilir hissediyorum, ama ayni zamanda kullanisli ve pratik olacaktir. O disari gözyasi ve o kurtarici rahat hissettim hangisi kupon nakit olabilir. Ben yeni anne destek istemek için kolay bulur böylece, sevimli tuhaf ve eglenceli yapmak istedim. Ben de yaratti. Yeni Anne Kupon Kitap, Veya Onun Gün ile alin Yardim 28 Yollari Renkli Görüntüler Katalog üzerinden ve asagida listelenen benim web sitesinde satisa sunulmus durumda.