robot Evcil ile tasarruf

Bir köpek ya da kedi bir güçlük olabilir. Tabii, onlar sevimli ve çok sevimli, ama kesinlikle bir karmasa yapabilirsiniz. Ayrica özellikle evcil hayvan gida, bakim ve veteriner giderleri ile, pahali olabilir. Çocuk bir köpek ya da kedi gibi bir hayvan istiyorum egilimindedir ve genellikle bunun için tam sorumluluk almak için yemin, bir soran tutmak. Bazi anne-babalar magarada, sadece kendilerini hayvan kendileri bakimi bulmak için. Bu soruna bir çözüm gerçek bir evcil hayvan satin alma hakkinda unutmak ve bir robot bir elde etmektir.

Robot evcil köpek, kedi, kus, at gelir ve domuz formu, böylece seçiminde sinirli degildir. Sadece gerçek bir sey gibi kürk, renk, hareket ve ses var. En önemli fark endiselenecek hiçbir karisiklik yoktur. Ya, ücretsiz robotlar gerek yok. Çocugunuz çok fazla sorumluluk ile asagi bagli olmaksizin seviyorum ve gerçek bir evcil hayvan sanki, bunun için bakim sakinca görmüyorum. Bu bir hayvan tartisma için kolay bir çözümdür.

Bir robot evcil hayvan bir diger yarari da kapali olmasidir. Size istemiyorsaniz bunlari duymak zorunda degilsiniz. Yapmaniz gereken tek sey anahtari çevirmek, ya da bunu yapmak için çocugunuzun söyleyin ve aninda sessiz. Bir köpekten daha fazla bas agrisi her sey de kabuklari.

Sadece maliyet ara sira batarya. Bu gün sarj edilebilir olanlari alabilir, saklamak için meyilli ölür her zaman çalistirmak zorunda kalmamak. Bir robot hayvan ve bir sarj edilebilir pil seti maliyeti özellikle zaman içinde, gerçek bir evcil hayvan maliyeti çok daha azdir. Bir yil boyunca bir köpek ya da kedi besleyen robot hayvan paketinin toplam maliyeti çok daha fazla. Yüzlerce dolar mal olabilir bir doktor ofisinde teslim robot, almak gerek vardir. Robotlar hasta alamadim.

Hayvan kirildiginda çocugunuzun bunu dikkat almadi, çünkü büyük olasilikla. Bunu gerçek bir evcil hayvan sanki onlari tedavi etmek için talimat ve uzun bir süre için son bu yardim gerektigini gerekir. Onlar iyi tedavi ve sorumlu çikmasi durumunda, hepsini sonra gerçek evcil hayvan almak için karar verebilirsiniz. Eger satir asagi birini alirsaniz bir robot hayvan gerçek sey için iyi bir uygulama olabilir.