sizin bez torba içinde temel ögeleri

Gerçekten organize olmak için, bez torba içinde sadece yedek bebek bezleri daha fazla olmasi gerekir. Bu sizin için olmasini bekliyoruz ne kadar bagli olarak, bir sise ya da iki kazançlar gerekir. Gerçekten bagimsiz olmak için, iki küçük termos, kaynama ile bir ve serin, kaynamis su ile birini almak. Onlari, onlari dogru sicaklik elde etmek için karistirin formül önceden ölçülen miktar ekleyin ve bebek halledilir olabilir.

Bebek kadar yeme asamasina ise, bebek mamasi ve bazi plastik kasik küçük bir kavanoz gerekli olacaktir.Kavanoz kapatilmali olabilir ve kasik Saat besleme sonra bin gidebilirsiniz. Bazi eski bez bebek bezleri bezleri beslenme ve gegirme için büyük ve dökülen malzemeleri en kisa. Kendiniz için el yikama, kirli bebek bezleri, ekstra pantolon ve kaza durumunda ve bazi bebek günes çorap için bir bez torba da kullanisli ögelerdir.

Durumunda hava soguk döner bebek için sapka ve bere ve ayni zamanda sicak bir ceket çantaya gidebilirsiniz diger ögelerdir. Eger brekky olmadan çizgi zorunda halinde kapali aperatifler bir çift ve kendiniz için su küçük bir sise ekleyin. Bez torba bir sirt çantasi ile çok agir alabilirsiniz tüm bu ögeleri ile bir omuz ve ücretsiz ellerini giyen kurtaracak.