tek ebeveynlik avantajlari bir tek ebeveyn olmanin faydalidir

Bu kalabalik dünyada, tek ebeveynler olarak çocuk yetistirme insanlarin bir dizi bulunabilir için vardir. Çogu için bu geçinmek gerçekten zor olur. Hatta temel ihtiyaçlari ile uygun oldukça zor olur. Durum ne olursa olsun, tek ebeveyn olarak çocuklari egitmek ve yetistirmek için tavsiye edilir?

Kadinlarin çogu bebek görmek isteriz, ama yetistirme meselesi gelince, onlar sadece bunu yapmak için seçin. Neden? Tek bir anne için, tek ebeveynlik o da son derece kazanç is var, özellikle oldukça kolay hale geldi. O iyi bir egitim ve çocuklari için daha iyi bir yasam verebilmektedir. Ayrica, evde tek patronu olmak, o çocuk yetistirme için kendi kural ve ilkeleri için yönetebilirsiniz. O çocuklari disipline etmek için esi ile davranis sorunlari tartismak yok gibi ayri bu yararlarinin, yeterince otoriter bir kadin, tek ebeveynlik rahat hissediyor.

Bir is edinerek ve bir bebek sahibi, her ikisi de bir anda mümkün degil, ancak bunun yerine istifa, bu annelerin dogum izni devam, ve bir ise dadi ile ya da genç olanlar birakarak veya belirli günlük bakim de, bir süre sonra geri gelmek merkezi. Bir bebek sahibi olmak için baska bir seçenek kabul etmektir. Sürecin ana tek basina, özellikle karmasik, ama veriyor ragmen finansal istikrarin kaniti onlar için destekleyici bir rol oynar. Onlar kendi kabul çocugun ihtiyaçlarini ve taleplerini yerine getirme yetenegine sahip oldugunu göstermektedir. Yukarida anlatildigi gibi kabul edilmesi çok, tek ebeveyn olmanin faydalari aynidir. Yani, ana genç biri için dos ve yapilmamasi gerekenler karar biridir.

Amacimiz hangi anne hem de çocuklarinin yetistirilmesinde katilmak, bizim geleneksel ev eglenceli hale getirmek için degildir. Insanlarin çogu için avantajli olan bu sistem, hala büyük ölçüde uygulanmaktadir. Onlar anne hem bakan, ve sevgi dolu gibi, çok çocuklar için faydalidir. Yukaridaki durumun aksine, tüm engelli ve yasam yükünü bakan sadece bir kisi oldugu, bu senaryo bütün aile için bir yardim eli sunar, anne ya da tam tersi babadan destek seklinde olmasi, veya ebeveynlerine çocuklardan.

Görünümü hem durumlarda tutulmasi ve sartlar dikkate alinarak, ikisi de daha avantajlidir. Bazi kadinlar için, tek ebeveynlik yerine esi ile birlikte ebeveynlik kolayca yapilabilir bir görevdir. ABD’nin yetkin ve nitelikli kadin yetkinlik ve bugün rekabetçi dünyasinda, birlikte isini ve ev yönetme yetenegine sahiptir. O artik o kendi küçük olanlar için kariyerlerini vazgeçerek esinlenmistir. Onlarin amaci, çocuk sahibi ve islerini birlikte onlara bakmak, ama onlarin ortak müdahalesi olmadan. Onlara göre kendi ebeveynlik uygun görünüyor.