aile sorunlari bugünün ebeveynleri tarafindan karsi karsiya

Hamile etkili çocukluk asamalari isleme ve hatta tüm araciligiyla birlikte evlilik tutmak, bir ebeveyn olmaktan bugün tam zamanli meslek oldugunu. Dünyadaki tüm mesleklere, hiçbiri gibi zorlu veya bir aile yetistirme gibi mutlu eder. Yolculuk kendini kesif ve kisisel gelisim biridir. Ögrenilen dersler karsilasacaginiz en önemli bazilaridir. Dertler gelir, gibi bereket yok. Eger aile sorunlari ile hayatta, hayal bir sey aksine tatmin duygusu kazanacagim.

Her yastan kadin hamilelik ile mücadele. Bazilari için, gebelik plansiz olabilir. Digerleri için, gebelik bir mucizedir. Vadede bebek tasiyan bazi kadinlar mücadele. Düsükle 1 3 gebelik sonunda. Daha da kisirlik ile ilgili sorunlar var. Tubal engel, endometriozis, rahim miyomlari ve over kistleri kadinlarda kisirlik tüm nedenleridir. Kisirlik asmak pahali, zaman alici zor olabilir. Her seyi hatta hiç planlandi eger, planlandi gibi bastan sona oldu normal bir gebelik bulmak için daha fazla ve daha nadir hale gelmektedir. Ama sonunda, onlar buraya nasil olursa olsun, bebekler denir bir neden yoktur “sevinç paket.”

Bebek dogduktan sonra, özellikle ilk çocuk, anne-babalar genellikle kendilerini bunalmis ve underprepared bulabilirsiniz. Bilinmeyen her zaman korkutucu ve hiçbir sey yeni bir bebek daha böyledir. Onun yasam sizin elinizde ve size ne yaptiginizi hiçbir fikrim yok fark. Aglama, kolik, pisik ve korkunç Ani Bebek Ölümü Sendromu endisesi yeni bir ebeveyn pek çok uykusuz gece verebilir. Tüm endise verici ek olarak, yeni dogan nadiren gece boyunca uyku. Her zaman uykusuz zombi bakislari yeni bir ana söyleyebilirim.

Sonunda yeni dogan bir rutin gelistirmek ve istek ve ihtiyaçlarini tanimak. Bütün bunlar degismek üzere. Çocugunuz mobil hale geldikçe, onlar yürümeye baslayan asamasina tasimak. Ilk basta bu heyecan verici bir zamandir. Yeni anne bebegin ilk adimlari ve bebek kullanmaya baslar gerçek kelimeler hakkinda heyecanlanmak. Sonra yürümeye baslayan yasam ve sizin degistirecek bir kelime ögrenir – yok. Bu özgür irade ilk tat ve çocuk bunu egzersiz seçerim.

Bu anne-babalar için bir yogun stresli bir zaman olabilir. Öfke nöbetleri, uyan, ve isbirligi reddederek kelime “korkunç” sözcügü eklenmis oldu ne kadar “ikiser ikiser.” Sinirlari ilk taninan zaman korkunç ikiser ikiser vardir. Sabirla iletisim becerileri ögrenme bu aile sorunlari ile almak en degerli varliktir. Bir kez kendi sinirlari içine yerlesmis, yürümeye baslayan yillik kesif heyecan verici bir zaman olur. Bir ebeveyn olarak, çocugunuzun gözünden tekrar dünyayi görmek için olsun.

Çocugunuz gelistikçe, onlar çevrelerindeki seyleri taklit oldugunu fark edeceksiniz. Onlar kitap ve televizyon karakterleri gibi hareket edecegiz. Onlar telefonda konusmak ve bunu kesin seyler söylemek taklit edecektir. Konusma becerilerini gelistirmek. Ve bir yerde yas 8 civarinda, kendi bagimsizlik isteyen baslar. Bu size (genç yil daha sonra gelir) kopmak çalistiginiz degil. Ne gerçekten yapmak çalisiyorsaniz kim olduklarini tanimlamaktir. Bu ne zaman ve ne zaman sinirlari zorlamak için degil ögrenmek için bir ebeveyn için çok önemli bir zamandir. Tabii ki çocugunuzu korumak istiyorum. Ancak, bu noktada onlar bunlari islemek için ögrenmek baslayabilirsiniz böylece kendi hatalari yapmak için izin gerekir. Onlar da kendi eylemlerinden sorumlu olmayi ögrenmek gerekir.

Zaten baslama zamani ebeveynlik egitim çesit yatirim varsa zaman çocugunuzun, ergenlik ulasir. Onlar ergenlik isabet sonra, çocugunuzun yedeklemek için yasam deneyimi olmayan bir yetiskin akil yürütme becerileri vardir. Bu çocuk ve ebeveyn hem de zorlu bir kez yapabilirsiniz. Hormonlar rampantly öfke ve sosyal baskilar onlari yedeklemek için deneyimi olmadan zor kararlar almak için bir pozisyon içine koymak ne zaman sahne ulastiginda bir tatli ve sevgi dolu bir çocuk bir kötü niyetli çocuk içine büyümek için nadir degildir. Onlar ifade ya da kontrol etmek için nasil bilmiyorum duygulari gelisecektir. Bu zaman içinde onlara yardimci olabilir, ancak bazi kendinize yardimci kullanabilirsiniz. Biraz sabir ve anlayis biraz, çocugunuz sonunda kadar büyüyebilir ve daha önce bahsedilen memnuniyeti bu anlamda geri bakabilirsiniz.

Zaman yanlarinda bir yetiskin kabul edilebilir kadar çocuk dogdugunda zaman, onlarin bir numarali rol modeli vardir. “Diyorum ben yapamam gibi, Do,” Eger ebeveynlik herhangi bir kitapta bulmak için gidiyoruz bir sey degildir. Bu bizim çocuklar olmasini bekliyoruz gibi, bizim eylemler için bizi sorumlu hale getirir. Çocuk olmasi, daha iyi bir insan olmak istiyorum yapabilirsiniz. Çocuk yetistirme ve aile sorunlari ile ilgili zorluklari asmak kendi kendine güven olusturur. Bu yilda çocuklara çok verir. Eger dikkat ediyorsaniz, onlar da size geri veriyoruz.