anne bedwetter en bezi ve plastik pantolon bakimi büyük kardesleri içermelidir

Birçok anne-baba kendi büyük çocuk yasamlarinin çesitli alanlarinda kendi küçük kardesleri yardim sorumlu ve onlar sidiklisiyim islak giysilerin bakimi onlarin büyük çocuk dahil etmek isteyebilirsiniz. Bu yatagin islak utandirmak potansiyeline sahip, çünkü bu hassas bir konudur. Her durum farklidir. Bir ana evin diger çocuklara bu kesfetmek için gidiyoruz bu kaçinilmaz gencin yatak islatma ile basa çikmak için çocuk bezi ve plastik pantolon kullaniyorsa daha önce belirtildigi gibi. Onlar clothesline üzerinde kurumasina asili plastik pantolon fark gidiyoruz, anneleri islak çocuk bezi ve plastik pantolon yikama, ve aklaniyor konum sonra çocuk bezi ve pantolonunu katlama bakin. Bunu göz önüne aldigimizda bu büyük çocuk konusmak ve bu isleri ile yardimci rahat olacagini onlara sormak iyi bir fikir olabilir.

Ben onlari bu tür sorunlar hakkinda daha fazla destek olmaya yardimci oldugu için bu büyük çocuk için iyi oldugunu düsünüyorum. Umarim o da yatak islatma ve yönetmek için çocuk bezi kullanimi hakkinda onlari daha sempatik hale getirecek. Onlar da daha sonraki yillarda onlarla bu tutum tasiyabilir. Örnegin kisinin çocuk kendilerini için karar ve çocuklari yatak islak eger, onunla kendi küçük kardes basa çikmasi deneyimlerini onlara kendi çocugun yatak islatma zarif, nazik bir sekilde idare yardimci olacaktir. Ebeveynlerin büyük çocuk bir düsünceli bir sekilde ya da eger durumla basa çikmak için vade olmayacagini düsünüyorsaniz söyleniyor yatak islak sonra anne olmamalidir çocuk bezi ve plastik pantolon bakimi kardesleri hakkinda utandim hissedeceksiniz Onlari bu özel angarya ile yardimci olsun.

Ilk adim genç konusmak ve çocuk bezi ve plastik pantolon bakimi kendi erkek veya kiz kardesi içeren düsünüyorsaniz onlara anlatmaktir. Onlar bu konuda hissediyorum nasil kendi kardesleri ne kadar yakin bir büyük ölçüde baglidir. Dikkate alinmasi gereken bir diger sey sudur. Kizlar daha erkeklerden daha olgun ve nedeniyle dogustan gelen anne içgüdüsü olma egilimi nedeniyle angarya bu tür yapmaya daha açik olabilir. Eger yatak islatan bir oglum var ve o erkek ve kiz kardesleri de varsa onun kiz kardesi ya da bu isleme kiz ile daha rahat hissedebilirsiniz. Öte yandan, diger bir yol olabilir. Bir kiz sidiklisiyim varsa ayni sey geçerlidir. Onlara sormak gerekir Kizlar bu ilgili duyarli olma egilimindedir ve bu tür bu ebeveyn olarak bir durumda kendi çamasir bakim (normal çamasir ya da çocuk bezi ve plastik pantolon olsun) alarak çocuk hakkinda bilinçli hissediyorum ihtimali her zaman var kim bu ile basa çikmak için tercih ederim. Bu bilinen bir kez, anne o zaman karakter ve ne kadar sorumlu ek olarak kardes veya kardes olgunluk düzeyi hakkinda bildiklerini dayali bir karar verebilirsin. Bu noktada anne kardes veya kardesler konusmak ve kendi özel görev bir olmak kardes çocuk bezi ve plastik pantolon yikama sorumlu olacak, bir onlari katlama ve çamasir sepeti koyarak sorumlu olacak ne bunlari söyleyebilirim , vb Ikinci bir seçenek bir kiz kardesi vb, diger kardes olacak sonraki hafta sonu, islak giysiler ilgilenir alternatif-bir hafta sonu kardesleri sahip olacaktir Anne sorumluluklari atamak için birçok farkli yolu oldugunu biliyorum ve bu durumu bir istisna degildir. Sidiklisiyim sadece bir kardes varsa bu açikça biraz denklemi degistirir ama ayni mantik geçerlidir-ebeveyn bu konuda sidiklisiyim görüsünü almak ve sonra onlari dahil etmek konusunda bir karar arama yapmak için vardir.

Sidiklisiyim kardesi vardir, özellikle yatak-Islatma bir çocuk için çok stresli olabilir. Hepimizin bildigi gibi kardeslerimiz bu söz konusu oldugunda özellikle burada çok acimasiz olabilir .. Bu konuda yapmak ne olursa olsun karari üzerine etkilemek için en önemli sey bu-herhangi bir yatak islatma ve çocuk bezi ve plastik pantolon hakkinda alay tolere edilmez oldugunu. Sidiklisiyim bir besleyici ve destekleyici bir ortam olmasi için önemlidir. Baska bir sey daha bu daha bu zor zaman içinde onlara yardimci olacaktir.