bakim çocugunuz için dogru seçenektir

Her iki ebeveyn çalisiyoruz ve çocuk bakimi gerektiginde Birçok anne krese çocuklarini koyarak düsünün. Bakim mantikli bir seçim gibi görünüyor ama çocugunuz için dogru? Bakim çocugunuzun yerlestirmek için karar vermeden önce dikkate alinmasi gereken pek çok faktör vardir. Tabii ki alaninda bulunan saglayicilari içine kontrol ve bir karar vermeden önce bu ilgi ziyaret etmek gerekir. Ama mükemmel bir kres buldum bile çocugunuzun hazir olmayabilir.

Sen herkesten daha çocugunuzun daha iyi biliyor ve en azindan çocuk bakim ayari uyum nasil kolay bir fikir olmalidir. Dürüst asagidaki sorulara cevap.

Bir büyükbaba veya diger aile üyesi ile ona / onu terk bile Çocugunuz aglamaya mu?

Çocugunuzun paylasmak için reddediyor mu ya da o / o diger çocuklara karsi fiziksel disinda hareket ediyor?

Çocugunuzun diger insanlar ve ortamlara kolayca uyum mu?

Bir sonraki savas olmadan o / o çok asina oldugu bir aile üyesinin bakim çocugunuzun terk edemez eger sansi çocuk bakim ortamda daha da yogun tepki verecegini vardir. Bazi çocuklar digerlerinden daha ebeveyn eki daha uzun ve daha güçlü süre geçmesi. Kres yerlestirerek çocuk ve bakim saglayici hem de stresli olabilir.

Çocugunuzun o / o diger çocuklara karsi agresif hareket edebilirler böyle bir sekilde diger çocuklarla etkilesim zorluk varsa o gündüz bakim en iyi seçim olmayabilir. Bir bakicisi kiralamak veya is yaparken çocuk için bir arkadas veya akraba bakimi için iyi olabilir. Eger denetlemek ve çocuklarin da bölünmemis dikkat verebilir zaman çocugunuz için playdates ayarlayin. Bu, çocugunuzun bu paylasimi ve diger çocuklarla etkilesim gibi kavramlari ögrenmek yardimci olacaktir.

Çocugunuzun kolayca diger çocuklar ve durumlara uyum saglar ya da o bakim evde sag hissediyorum ve mükemmel uyum olabilir. Digerleri daha zamana ihtiyacim Bazi çocuklar iyi ayarlayin. Çocuklar kendi sekilde ve kendi zamaninda gelisir. Bir çocuk baska dogru olmayabilir için dogru nedir. Bir bakicisi su an için en azindan iyi bir seçenek olacaktir Çocugunuz için ya da eger uygun olup olmadigina karar vermeniz gerekir. Çocuklar sürekli büyüyen ve her seviyede degisiyor. Siz farkina varmadan çocugunuzun düsündügünüzden daha hizli gündüz bakim uyum saglamak için hazir olabilir.