Basarili bir öfke yönetimi ipuçlari

Stresli durumlar kullanmak Öfke Yönetimi Ipuçlari

Stresli durumlarda koydugunuzda tek bir öfke sorunlari ile ilgili zaman, genellikle duygularini gelismeye. Zor bir olay açilirsa, sik sik onunla basa çikmak için kendi tek yolu kendi savunma tarafi yukari koymaktir. Kizgin olmak muhtemelen kosullar ile ilgili daha kolaydir. Öfke bir sey çözmüyor çünkü bu talihsiz bir durumdur. Bir kez o sorun hala, azalir.

Stresli durumlarda bulunan insanlarin kullanilabilir öfke yönetimi ipuçlari vardir. Ve anlayis konusmak kolay bir arkadas veya aile üyesi varsa, onlari konusmak iyi olabilir. Tek bir kizgin oldugunda bu sorunun diger tarafinda görme aciz. Birisiyle konusuyor hikayenin yan paylasarak onlara yardimci olabilir. Arkadas veya aile üyesi onlarin konularda siralamak ve diger taraftan duruma bakmak yapmak yardimci olabilir. Bu öfke yönetimi ucu bazi insanlar için iyi çalisabilir.

Baska büyük öfke yönetimi ucu öfke nöbeti sirasinda duygu ve düsüncelerini yazmak için. Kimse anlar ya da kendi sorunlarini önemser gibi kizgin bireysel hissedebilirsiniz. Paylasim sadece ekstra çatisma neden olabilir. Disari baglama onlari hiçbir alirsiniz. Yazi veya günlük öfke sorunlari olan insanlar yardimci olabilir. Kimse onlar ne söyleyeceklerini geri konusmak ya da nesneye olmadan, onlarin gögüs kapali duygularini almak için yardimci olabilir. Öfke patlamalari neden tetikler bulmaya çalisirken bir öfke yönetimi ipucu olarak yazi kullanmak da gelecekte yardimci olabilir. Yazili bilgiler üzerinde geriye bakmak için güçlü olmak benzer olaylar hakkinda okuyarak öfkelerini nedenleri olan kisi saglayabilir.

, Bir tatil alarak biraz yalniz zaman geçirmek baska iyi bir öfke yönetimi ucudur. Onlari bosa çikarmak ve tahris gibi görünüyor ortamdan kendini kaldirma akillica bir fikir olabilir. Uzaklasmak ve eylemleri yansitmak için güçlü olmak farkli seyler bakmak için tek bir yardimci olabilir. Verilen uzay ve zaman öfke sorunlari olan bir kisi için olumlu olabilir.

Bazi insanlar öfke yönetimi ipuçlari olarak dua ve meditasyon öneririz. Bu önerilerden ikisi de bir birey için çok kisisel uygulamalari içerir. Kisinin düsünceleri ile yalniz dua ve olmasi bir sans gerilim serbest birakmak ve yasam baskilari yikayacak izin için iyi bir yoldur. Izin öfke duygulari gitmesine ve olumsuz düsünceler kesinlikle bir kisinin hayatinda olumlu bir degisiklik olur. Dua ve meditasyon yoluyla bir kisinin kirik ruhlari için kendi sorunlarini ve konfor cevap için akillarini ve ruhlarini derin kazmak yapabiliyor.

Melere karsi insanlarin pratik yapabilirsiniz öfke yönetimi ipuçlari çok sayida bulunmaktadir. Bu, derin nefes egzersiz, daha dinlen, dogada çikmak, durumda mizah bulmak ve çalmak veya müzik dinlemek gibi ipuçlari. Bunlarin hepsi stresli ve çatismaci durumlarda kendilerini buldugu kisi için öfke yönetimi ipuçlari olarak tavsiye edilir.