bebek güvenligi ile ilgili hususlar – bebeginizi korumak için tüyolar

Anne-babalar bebeklerin güvenli tutmak için en iyi düzeylerini yapmak olsa da, kazalar yine olur. Bu önde çocuklar bir adim kalmak zor, ama bebek emeklemeye baslayana kadar en az güvenli bir yerde onu tutabilirsiniz. Tüm güvenlik yönetmeliklerine bebek güvenligi hedefleri ile yardimci olacaktir size uygun emin. Araba seyahat bebeklerin güvenligi için düzenlenir. Bu arabanin arka koltugunda onayli, arkaya dönük bebek kapsül tutulmalidir. Yeni yürümeye baslayan çocuklar ve çocuk bir kucak-omuz kemeri ile onaylanmis koltuguna arka koltukta oturmalidir.

Su oldugu yerde Bebekler gözetimsiz birakilmamalidir asla. Kolayca banyo, bir kova veya büyük kase veya su, ya da yüzme havuzunda bogulabilir. Haslanma çok bir güvenlik sorunu oldugunu. Yeni yürümeye baslayan çocuklar merakli ve onlarin dünyasini kesfetmek istiyorum. Bunlar demir, ya da masa örtüsü kenarindan elektrik kablolari gibi sarkitmak seyler çeker. Birçok çocuklar sicak kahve ile haslanmis edilmistir. Bir bebek bakim yaparken onlar dirsek dürtmek gibi baska çocuklar mevcut, özellikle de sicak bir içecek içmek asla.

Plastik torbalar, hatta pamuk yipranmis disli bir sey ya da bir önlük kravat bir bebegin bogaz etrafinda karisik ve bogulma veya bogulma neden olabilirler. Ve bebeklerin ve küçük çocuklarin kendi agzina onlar dokunmak her seyi koymak unutmayin.