Çocugunuzla özel bir ögretmen kullanarak

Çocugunuzun okul etkinligi diger sinif arkadaslari geride, onun / onun notlari artik yüksek degildir, ya da çocugunuzun sadece ögretmenlerin gereksinimleri ile basa çikma degildir. Tüm bu çocuk için özel bir ögretmen almak için geçerli nedenler temsil eder. Özel bir ögretmen, zor ev ödevleri ile çocugunuza yardimci olacaktir / onu farkli kavram ve fikirler açiklayacagiz ve nasil testler için verimli çalisma onu ögretecek.

Daha önce çocugunuz için özel bir ögretmen olmasaydi, bu bir ders oturumuna getirmek için ne bilmek iyi olurdu. Çocugunuz egitim olacak bazi konular, siniflar, önceki testler, ödevler, çalisma kitabi sorunlari, sinif müfredat vb notlar için ders kitaplari getirmelidir

Ders etkinlik özel bir ögretmen seçkin sorumlulugunda degildir. Basarili olmak için ders oturumlari için için, bir ebeveyn olarak, sorumluluk büyük bir paylasin. O / o / o kadar okuyor emin olmak için, okulda degil zaman çocuk bir göz tutmak gerekir. Ebeveynler, çocuk ve özel bir ögretmen iyi sonuçlari elde etmek için birlikte isbirligi gerekiyor. Bu nedenle, burada kendi rolünün bir parçasi olarak yapmaniz gereken bazi seyler var.

Ders oturumundan önce çocugunuzun özel bir ögretmen üzerinde çalisiyor olacak malzeme asina oldugundan emin olmak gerektigini. Çocugunuzun o / o siniflari sirasinda anlamadi seyler sorularin bir listesini yapmak için tesvik etmelidir. Ayrica bir sorun çiktiginda sorular sormaya çocugunuzu tesvik. Egitim için özel bir ögretmen onun / onu tercih edilen bir yöntem paylasmak için çocugunuza söyleyin. Çocugun özel bir ögretmen dogru saygiyla davraniyor emin olun. Ve her zaman çocugunuzun egitim faaliyetleri denetlemek, o / o iyice okuyor emin olun.

Çocugunuzun en önemli sorumlulugu incelemektir. Ama, bunun disinda, o / o da bazi yasak seyleri yapmaktan kendini / kendini korumak zorundadir. Iste egitsel çocuk yapiyorsun en yaygin hatalari vardir. Çocuk beklemek ve hatta onlar için ödev yapmak için özel bir ögretmen isteyin. Onlar çok geç bir test için egitim baslar ve ögrenmek için yeterli zaman yok. Ya da çok geç oldugunda bir test durumunda özel ögretmen yardim isteyin. Ve, tüm en kötü hata, onlar ebeveynin mali çaba ve özel bir ögretmen faaliyet ise yaramaz hale nedenle, ders oturumlari için çalisma yok.

Sonuç olarak, ögrenme sürecini veliler, ögrenciler ve özel ögretmenler adina taahhüt gerektiren bir çabadir. Tüm bu faktörler isbirligi ve en iyi egitim sonuçlari sorumlu davranmak zorunda.