Çocugunuzun ögrenme yatirim

Her yastan çocuklar kalem, kalem, defter ve sözlükler gibi okulda basarili olmak için temel araçlari, gerek, ama bazen temel ihtiyaç malzemeleri sadece bir çocugun ilgi ve anlayis yakalamak için yeterli degildir. Matematik dersleri önceki derslerde ögrendigi temel üzerine insa yana, bugünün ögrenci tutmak ve ebeveynlerin çocugun ögrenme bir yatirim olarak egitim araçlari aramak isteyen, okulda basarili olmak için her sinif düzeyinde kavramlar lâzimdir.

Texas Instruments, el grafik teknolojisinde ülkenin uzun süredir lideri, TI-84 Plus Silver Edition, çocugunuzun 8. sinifta ve üniversiteye kullanabileceginiz bir grafik hesap makinesi gelistirmistir. Son arastirmalar, ögrencilerin görsellestirmek ve daha iyi matematik ve fen kavramlari anlamalarina yardimci grafik hesap makineleri, önemli ölçüde matematik performansini artirmak oldugunu göstermektedir. TI-84 Plus SE hatta üniversite giris sinavlari kullanilan ve gelismis yerlestirme sinavlari seçmek olabilir.

“Ben ögrencilerin TI-84 Plus Silver Edition grafik hesap makinesi kullandiktan sonra ögrendim sekilde büyük bir fark gördüm,” Jane Damaske, bir egitim teknolojisi danismani ve eski 8. sinif matematik ögretmeni dedi. “Ben ülke genelinde ziyaret siniflarda farki görmeye devam. Ögrenciler sinif gelmek için heyecanliyiz, gördükleri sorunlari hayat buluyor gibi, ve grafik teknolojisi kullanirken, daha kavramlari kavramak. Olabilir gerçek bir domino etkisi yoktur ile grafik hesap makineleri matematik ve fen, onlar bu konularda içi ve sinif disinda geçirmek daha fazla zaman haline daha fazla ilgi ögrencileri -. ve daha onlar basarili olmak için daha büyük olasilikla, zaman ögrenme harcamak “.

Lise ve üniversite siniflari için tasarlanmis olan TI-84 Plus SE bu test hazirlik ve elektronik kartlari gibi 30 egitim uygulamalari (Apps), önceden yüklü olarak geliyor “Cebir 1. konular.” Yerlesik USB yetenekleri ve hafiza ile 94 Apps kadar tutun, ögrencilerin ücretsiz egitim yazilimi ve hesap üzerine kendi bilgisayarlarindan düz oyun indirmek için www.tibacktoschool.com gidebilirsiniz.

Bir grafik hesap makinesi gibi bir ögrenme araci veliler küçük bir mali kararlilik gerektirir ise, olumlu sonuçlar iyi yatirim degerdir. Ögrenciler testler için görev ve çalisma tamamlamak için bu TI-84 Plus Silver Edition olarak bir grafik hesap makinesi kullandiginizda Arastirma kanitlamistir, matematik ve okul hakkinda kendi genel tutum gelistirebilir.

Texas Instruments renkli yüzeyler ve hesap kisisellestirmek için kullanilabilir yapiskanli etiketler (kaplama) sunmaktadir. Sirket ayrica ögrenciler ve ögretmenler bir $ 1.000 alisveris çilginligi, bir TI-Navigator sinif ögrenme sistemi ve 30 TI-84 Plus Silver Edition Grafik Hesap kazanma sansi için kendi kisisel hesap cilt tasarlayabilirsiniz bir online tasarim yarismasina ev sahipligi yapan.

kenar çubugu:

ögrencilerin grafik hesap makineleri ihtiyacimiz var en iyi 10 neden:

10. Kanitlanmis teknoloji – onlar 1990 yilindan bu yana ülke genelinde siniflarda kullanilan oldum.

9. Özgür yazilim ve oyun indirmek için bir USB kablosu içerir.

8. 500 SAT ve 500 ACT testi hazirlik sorulari ile Önceden yüklenmis.

7. cebir, geometri, trigonometri, biyoloji, kimya, fizik için egitim uygulamalari (apps) birlikte satisa sunuluyor.

6. Kelime kelime, yabanci dil egitimi ve çoktan seçmeli sorular için, Çalisma Kartlari adi verilen bir elektronik Flashcard programi ile birlikte gelir.

5. PSAT / NMSQT, SAT ve ACT, AP Matematik, AP Kimya, AP Fizik ve AP Istatistik sinav üniversite giris ve dahil olmak üzere gelismis yerlestirme sinavlari kullanim için izin.

4. Birçok devlet onlarin sonu yillik sinavlari grafik hesap makineleri gerektirir.

3. Lise ve üniversite boyunca kullanilan – bu kalici bir yatirim.

2. Ögrencilerin görsellestirmek ve daha iyi matematik ve fen kavramlari anlamalarina yardimci olmak için tasarlanmistir. Ögrencilerin çesitli konularda gerçek dünyayla baglantilar yapmanizi saglar

1. Arastirma TI-84 Plus Silver Edition (yukarida gösterilen) gibi grafik hesap makineleri önemli ölçüde ögrencilerin matematik performansi gösterir