çocuklar için kapali oyun – donuk yagmurlu DAY_ zevk

Peki, hava nihayet yapti – çocuklar içinde batirma gönderdi. Ve simdi, onlar sikilmis ve bunlari yapmak için bir sey ile gelip bekliyor. Eglenceli kapali oyun düsünüldügü gibi ile gelip kadar zor degildir. Eger eglenceli kapali oyun için hayal gücünüzü arama çocuklariniz ile ya da birlikte oynamak için oynamak için izin gibi herkes için bir sey var.
gibi davranarak
Tüm kapali oyun ile gelip ki, gibi davranarak hazirlamak için hangi en kolay biridir. Uzmanlar simdi davranarak çocugunuzun oynayabilecegi en gerekli oyunlarindan biri oldugunu söylüyor. Gibi davranarak sayesinde, çocuklar baska bir kisi nasil hissettigini düsünmek ögrenmek, onlar bildikleri insanlarin taklit ya da bilmiyorum insanlar hakkinda hayal olarak rol oynamayi ögrenmek, onlar isteyebilirsiniz baskalariyla taklit oynamak gibi sirayla ögrenmek onlar olmak istiyorum ayni karakter, bir hayvan gibi davranarak, onlar bu zarar nasil bir duygu ögrenmek çünkü iyi hayvanlari tedavi ögrenirler. Bazen, daha derin bir düzeyde, çocuklar bunu istedim oldukça ise yaramadi bir zaman ve yerde yeniden yürürlüge. Onlar gibi davranarak bu tekrar, onlar bir sekilde, kendi kafasinda durumun daha fazla kontrol almis çünkü gitti ne daha iyi hissedebilirsiniz. Gibi davranarak ve rol yapma çocugunuz için iyi oldugunu birçok yolu vardir. Yapmaniz gereken tek sey oyun iyi gitmek için etrafinda bazi temel ögeleri var oldugunu.
Çocuk kamp gitmek veya bir magarada yürüyüs gitmek için taklit böylece etrafinda bazi eski havlu ya da yaprak tutun. Bazi sandalyeler üzerinde bir levha atma büyük bir magara ya da çadir yapar. Acil kiliç ya da mikrofon için kullanisli bir bos kagit havlu rolleri tutun. Bir favori gömlek omuz tutturulmus bir esarp veya havlu süper kahraman için büyük bir pelerin yapar. Bazi eski kolye, seritler ve isaretçilerine küçük kizlar için yardimcilari kadar harika bir elbise ve ben hala benim için büyük yol oldugunu bir babamin baglari ve ayakkabi kosturup hatirliyorum. Sizin “seyler” az çocugunuz daha önemli ve, neden içinde oldugundan emin olun, onlari ev ve taklit oyunlari için kisisel ögelerden bazilari kullanalim.
Siz de iddia oynarken çocugunuz için daha eglenceli nedir. Eger çocugun oyuncak ayi hos geldiniz, yeni süper kahraman ya da yemek masasinda yeni Okulöncesi ögretmen, aka, sen onun oyuna girdikten ve oynamaya istekli oldugu için daha heyecan verici olur.
sizin
Daha önce de söyledigim gibi, sizin açinizdan yandan bazi malzemeleri tutmak ve üzerine çagrildiginda katilmak olabilir. Ancak, bazen ebeveyn olarak, onlar hakkinda iddia istiyorum onlara sorarak fikrine küçük bir destek vermek gerekebilir. Bir çok seçenek vardir:

Okul ögretmen olmak
Bir korsan olmak
Bir favori süper kahraman olmak
Büyük bir savasçi olmak
Bir uzay gemisi olan
Bir doktor veya hemsire olmak
Bir itfaiye araci sürücüsü olmak
Bir film yildizi olmak

Yapmaniz gereken tek sey dogru soruyu sormak ve oyun devam edinmektir. Çocugunuz de kendi bazi fikirleri var emin olabilirsiniz. Ve belki de bir favori açik oyun – Çocugunuzun en sevdigi eglence kapali oyunlarindan biri gibi davranarak yardimci olun.
Bu makalede, kaynak baglanti tutulur saglanan yayinlanmasi için ücretsizdir.