hikaye ask – Ailemin 25. yildönümü dvd sunum

Ben bir çöp çocukken, ailem hiç zengin degildi, ama sadece ne kadar zor olursa olsun, babam ve annem çok birbirlerine sevdigi hatirladi. Beni getirmek ve bana en iyi vermek için çok çalisti. Bu nedenle, mutlu olay benim bellekten solmaya asla. Simdi, sonraki hafta sonu ailemin 25. gümüs yildönümü. Onlarin tatli kalp olarak, bir gümüs yildönümü DVD sunumu ile onlara sürpriz yapmak planliyoruz.

Belki de anne için sevgi ve sükranlarimi için bir firsat aramak için benim gibi ayni fikrim yok. Belki de sadece evli ve size koca / kari bir sürpriz yapmak istiyorum olsun. Belki de annemin dogum günü köseyi dönünce oldugunu ve ona özel bir hediye hazirlamak zorunda. Sonra kendi sicak sunumlar olusturmak için ebeveynlerin 25. yildönümü DVD sunumu olusturmak benim ayrintili prosedürler takip edebilirsiniz.

Bölüm 1: MS-PowerPoint ile ayrintili bir veli 25. yildönümü sunum olusturun

a. Ebeveynlerin gümüs yildönümü sunumu için tatli bir sablon ortaya çikarmak

Web sitesinden uygun sablon ortaya çikarmak, ya da anne ‘gümüs yildönümü sunumu için özel bir arka plan olusturmak için Google’dan bir ögretici bulabilirsiniz.

Gibi, “iyi basladi yarim yapilir” diyerek çok iyi bir ilk slayt iyi bir sunum için ne anlama geliyor. Böyle tatli bir, canli bir, üslubu bir ve benzeri gibi slayt çesitli tarzlari vardir. Simdi, sunum belirli bir tema seçmelisiniz. Ailemin gümüs yildönümü sunumun ilk slayt bir göz atin ve ne istediginizi bir fikir alirsiniz.

b. Ebeveynlerin 25. yildönümü sunum güzel fotograflari hazirlayin

25. yildönümü fotograf albümü ‘anne bir adla yeni bir belgede dijital fotograf ve taranan olanlar’ tüm anne kaydedin.

Simdi slaytlarin sirasini düzenlemek ve ailenin resimler için bazi açiklamalar eklemek gerekir. Onlar belki de çocuk, küçükken yildönümü DVD sunum Ailenin resimleri ile baslamak istiyorum. Bu sunum güne geçmisten onlari ask hikayesi anlatacagim. Genellikle çok bir aile bizim anne böyle bir kombinasyonu ile baslar görmek için dokundu. Eger kardesleri varsa, ayrica, onlardan bazi iyi öneriler isteyebilirsiniz.

c. Baharat romantik bir sarki / video eklemek ebeveynlerin 25. yildönümü sunumu kadar

Insanlar dogal olarak özellikle sarki, güzel olanlari dinlemek gibi. Böylece, sunum, ya da anne gibi bir sarki eklemek için tatli bir sarki seçmelisiniz. Ayrica, ayni zamanda anne tarafindan korunmus yildönümü sunuma önemli bir videoyu ekleyebilirsiniz. Sunuyu içine video eklemek önce, MS-PowerPoint tarafindan kabul edilebilir WMV, AVI formatinda farkli kaynaklardan video aktarmak gerekir.

d. Dinamik ebeveynlerin 25. yildönümü sunumu Önizleme

Bu anlamli sunum hazirlamak için fazla zaman harcamak gibi, bizim anne için mükemmel bir hediye yapmak için bir hizda yaris. Yani, biz dinamik ebeveynlerin 25. yildönümü sunum etkisini önizleme gerekir. Sen sadece gümüs yildönümü sunumu ve sunum takin sorunsuz oynadigi ses / video dosyalari ayni anda otomatik olarak oynanir emin olmak gerekir.

Bölüm 2: DVD ebeveynlerin 25. yildönümü sunumu dönüstürme

Biz DVD sunum dönüstürmeden önce Simdi ebeveynlerin 25. yildönümü sunumu, tamamlandi. Biz DVD ebeveynlerin yildönümü sunumu dönüstürmek gerekir neden görelim:

l 1> Eski baba ve anne TV / plazma sunumu görüntüleme için kullanilir
l 2> bir bilgisayar olmadan TV / plazma sunum bilgileri
l 3> kisitlama olmadan sunum dagitin
l 4> uzun süre ile anlamli sunum koruyun
l 5> Hayir farkli PowerPoint sürümleri hakkinda endiselenmenize gerek

DVD sunumu dönüstürmek bizim için pek çok faydalari vardir. Simdi, DVD için bu yildönümü sunumu dönüstürmek yardimci olmak için birçok üçüncü parti araçlari bulabilirsin, ancak, burada dinamik DVD PowerPoint sunumu dönüstürmek saglayan Wondershare PPT2DVD Converter bir en profesyonel bir tanitmak istiyorum ya da kolaylikla popüler video filmleri.

Bak,, sevdikleriniz için düsünceli bir hediye hazirlamak için bir servet harcamak senin büyük anne ya da samimi arkadas için olursa olsun yok. Yani anlamli bir sunum olusturmak ve o zaman gerçekten bakim birisi göstermek için DVD’ye yazmak için biraz çaba yapmak.