Kirik olmasi içindir 3 emzirme kurallari

Emzirme tavsiye formül üreticilerin ebeveynlik dergi, kitap, web siteleri ve hatta ücretsiz kitapçiklar doludur. Bazi bilgiler çeliskili ve bir kismi sadece düz yanlistir. Örnegin, burada 3 kötü tavsiye parçalari ve neden sorunlara yol bagli konum vardir.

Tarafta XXX dakika 1) Sadece hemsire

Bos burada doldurun. 5 dakika, 10 dakika veya 15 dakika olabilir, ama emziren anneler genellikle yerine bebekleri izlerken saat izlemek için anlatilir. O agri ne kadar ya da ne siklikla bebek hemsireleri ile ilgisi var düsünüyorum çünkü iyi niyetli insanlar (benim eski dogdu sonra bana bu söyledi emek ve teslimat hemsire gibi) bu demek. Bu degil. Aci NASIL bebek hemsireleri ile bir ilgisi yoktur.

Peki neden bu zavalli tavsiyem?

Bebekler zaman söyleyemem çünkü. Yeni dogmus bir hala ipleri ögrenme (ve sen) o, özellikle eger, bir meme hemsire için 15 dakika sürebilir. En yeni dogan nursings bir zaman siniri koymayin. Besleyici olmayan emme diye bir sey yoktur. Bebek her zaman sürece o meme gibi için gram veya süt damla ile ödüllendirilir.

Buna ek olarak, bebek ikinci hayal kirikligi sonra, besleme sonunda alir süt, yag ve kalori yüksektir. Meme zaman araliginda, bazi bebekler için, kilo alma, titizlik, asiri gassiness ve diger sorunlar yavas yol açabilir.

2) Emzirilen bebekler kiç her gün

Birçok genç anne sütü alan bebeklerde her gün kirli bir bebek bezi var iken, çok degil. Bu her gün bir bebek bezi doldurmak yoksa bebegi aç oldugunu düsünüyor fakir bir anne parçasi çok angst yol açmistir. Bu anne sütü unutmayin tamamen sindirilir ve Asist veya çok az “atik” yoktur. Bazen, özellikle hizli bir büyüme döneminde, bebeginizin gün inbetween bagirsak hareketleri atlar. Benim ikinci çocuk, yeni dogan iken bir kez bir bagirsak hareketi olmadan 8 gün gittim ve endiseliydi. Sonunda gitti zaman, o frekansta yoksun ne miktarda olusur. Bellek hizmet veriyorsa, çamasir çesitli yükleri ortaya çikan pisligi temizlemek için ihtiyaç vardi!

Bebeginizin islak bezi bol üretim ise, dehidratasyon bulgusu vardir ve programa göre agirlik kazaniyor, muhtemelen iyi. Yerine frekans daha onun hareketleri tutarlilik kabizlik daha dogru bir isaretidir. Tamamen anne sütü bebekler kabiz alamadim unutmayin. Bazi kati yiyor bir bebek sert diski geçmek için mücadele, doktorunuz ya da bir emzirme danismani diyoruz. Ve meme yaptigi süre siniri yoktur.

3) ona bir emzik için kullanmasina izin vermeyin

Bu tavsiye veren emzirme annenin yükü hafifletmek için çalisir, ancak emzirme iliskinin anlayis eksikligi ihanet hangi tavsiye bir baska iyi niyetli bir parçasidir.

Onlar aç oldugunda anne sütü alan bebeklerde sadece hemsire yok. , Yorgun, asiri uyarilmis, korkmus, yalniz veya sikilmis bir hastalik, ile onlar susuz Ayrica hemsire iniyor aci vermek. Ve bu ok bulunuyor. Sik bakim bebek ihtiyaçlarini karsilamak için yüksek düzeyde bir anne sütü tedarik tutar. Aniden hemsire isteyen bir bebek “sürekli” bir büyüme atagi geçiyor olabilir ve anne için sinyallerini veriyor “daha fazla süt gönderin!” mümkün olan en etkin sekilde. Ya da dis çikarma ya da kendini iyi hissetmiyor olabilir. Birisi düstü ve diz tenli zaman size okul öncesi teselli gerektigini söyledi eger hissedebilirsiniz nasil düsünün. Bir “emzik” olarak meme kullanan bir bebek farkli degil o büyük çocuk, ya da aglamaya bir omuz için sizi aradiginda bir arkadas. Bu iliski denir.

Hemsirelik de bebekler için keyifli. Emme bir konfor ve sinir sistemini düzenler, ve genç bebek için, emme en iyi tür meme gerçeklesir türüdür. Emzik sunulmaktadir Bebekler onlari yapmayiz bebekler daha erken vazgeçirmek egilimindedir.

Sik bakim da anne için faydalari vardir. Bazi hormonlarin seviyeleri onu, sakin strese karsi daha vurdumduymaz, ve daha mutlu hissetmek yardimci, onu kan sabit tutulur. Sik hemsirelik da arzu edilen bir yan etkisi olmasi ve ayni zamanda onu saglik uzun süreli korur, hangi uzak dogurganlik tutmak egilimindedir.

Alt satirda? Bebek ve kendi sagduyu dinleyin, ve kitaplar ve tavsiye verenlerin daha az dinleyin.