Kocaniz için hamilelik duyurmak için yaratici yollar

Dinsizligin, heyecan, sok. Kelimeler Eger ilk kez bu hamilelik testi pozitif dönüs gördügünüzde olsun duygu tarif edemem. Bu sonucu görmek için belki haftalar, aylar, yillar bekledim ve kocaniz anlatmak için sabirsizlaniyorum. Sadece hamile ya da bu önemli duyuru bile daha özel yapmak için fazladan bir adim olabilir haber bagirarak ona çalistirabilir. Burada hamile oldugunu ona anlatmak için bazi yaratici yolu vardir:

Aksam yemegi ve bir Mevcut.
Gida da insanin kalbine yolu ise, bu gitmek için bir yoldur. Küçük bir hediye gibi pozitif gebelik testi tamamlamayi ve onun en sevdigi yemek üzerine ona sunmak. Kocaniz bir giden türü ise, onun en sevdigi restorana onu almak ve aksam yemegi bitirdikten sonra Sef garson masaya hediye getirmek var. Kocan kaçinilmaz sizin için heyecan olacak patronlari ve personel ile yaptigi sevinme paylasabilirsiniz. Hatta evin tatli içerebilir sansi, siz iki üzere hemen, bu nedenle isin içine yiyorsun! Eger kocaniz daha samimi bir ortam tercih düsünüyorsaniz, onun en sevdigi yemek pisirmek ve kullanmak için bir firsat asla iyi Çin ile masaya ayarlayin.

babalik öneriyoruz.
Neden koca size evlenme teklifi nasil yeniden degil, ancak bunun yerine babalik teklif? O soru atti yere onu geri almak ve sahne yeniden. Bunun yerine bir halka kutusunun, “bizim bebegin babasi olacak mi?”, Olumlu gebelik testi içinde ona bir bilezik kutusu el ve sorun

Firin içinde Bun.
Erken bir sabah yataktan gizlice ve pisirmek için firinda tarçin çörekler bir toplu koydu. Sifirdan bu pisirme endise etmeyin, sizin bakkal önceden hazirlanmis soguk olanlar sadece iyi yapacagiz. Kocaniz uyanir ve dayanilmaz aroma, ona duyurmak kokuyor zaman “Tatlim, firinda bir topuz var!”

bir hatira.
Onun masa veya sifoniyer devam edebilecegi bir hatira ile kocasina hamilelik duyurun. Sizin olumlu gebelik testi bir resim çekin ve kelime ile çerçeve “dokuz ayinda çevrenizdeki en iyi baba olacagini pozitif kanit, sadece bekleyin, görürsünüz.”

Bir t-shirt bile sevebilirim.
Bu konuda hiç süphe yok, erkek t-shirt baskili seviyorum. Bu genellikle bize kadin için bir felaket olabilir, bu nihayet lehinize çalisabilir. Onu “Yakinda, Dünyanin En Iyi baba olmak” ve yüzünü isik kadar izlemek, diyor bir t-shirt bir hediye verin.

tasarruf yapmaya baslayabilirsiniz.
Kocaniz aile bütçesine sorumlu? Ona bir kumbara satin almak ve diyor onun boynuna bir not koymak “Bizim Bebegin College Fund -. Sadece 18 yas ve kaydetmek için 9 ay” Onun dresser koy ve onu bulmak için bekleyin. O büyük bir kucaklama ile çalisan gelirse sürpriz olmayin …. ve yeni bir ev bütçe.

Tatliyi.
Kocaniz bir tatli dis var mi? Özel mesaj ile yaptigi özlem hitap. Kocanin favori Çin çikarip, diyor kendi mesajla servet çerez mesaji takas “Sen xx / xx / xxxx (bitis tarihi) bir baba olacaktir.” Pick up Ya da boya-your-kendi-seramik magazasinda eglenceli bir ögleden sonra ve ona, diyor bir dondurma kase yapmak “bir baba olmak için gidiyoruz!” Onun en sevdigi dondurma ile doldurun ve o alt aldiginda tepkisini izleyin.

multi-medya anne.
Bilgisayar anlayisli? Ev bilgisayarinizda film ve resimleri slayt yapmak bu günlerde çok kullanici dostudur. Eger hamilelik duyuran son mesaji ile birlikte en sevdiginiz fotograflari ve ev filmleri bazilarini bir araya düzenleyerek gerçekten unutulmaz bir gebelik duyuru olusturmak ve bir DVD’ye yazabilir. Onun yeni favori fiske izler gibi koca yemek için bir kase patlamis misir pop.

O bir baba olacak ki kocan söylüyorum ya mizah, romantizm, ya da tiyatro ile bunu söylemek ne olursa olsun, hiçbir hayatinda unutulmaz bir olay süphe olacaktir. Iyi sanslar ve tebrikler!