kolay genç yatak odasi makyaj için fotograf mural

Ara ve genç yas genç kizlar her zaman kendilerini ifade etmek için ilginç yollar ariyor bir zaman vardir. Onlarin tomurcuklanma bireyselligini desteklemek için önemli olsa da, tam bir yatak odasi makyaj düsünce zor, hem de pahaliya mal olabilir.

Iste dostu gerçekten bütçe bir genç yatak odasi makyaj planidir. Kiziniz sag evinizde arkadaslari için yer takilmak bir yaratma fikri seveceksiniz. Istedigi bir mükemmel görünümlü fotograf duvar ile baslayarak odasinda kendi basina bir tema vermek. Onun kendine özgü çikarlara dayali yatak odasi tema seçin var. Onu yaratici olmaya tesvik zorunda kalmazsiniz!

Tema o serin oldugunu düsünüyor herhangi bir sey olabilir ve bu ineklerden kaleleri arasinda olabilir! Kolay anlasilmasi için, bu makalenin tema olarak Hawaii kullanacagiz. Ilk olarak, onun mükemmel bir palmiye agaçlari ile tam bir fotograf duvar, kum plaj, ve tropikal deniz bulmaniza yardimci. Belirlenen duvar hazirlayin ve tembel bir Cumartesi ögleden sonra fotograf duvar duvar yükleyin. Kizinizin ve arkadaslari yardimiyla askere unutmayin. Size unutulmaz bir deneyim sahip emin olabilirsiniz, ve kizlar hemen ev takilmak için serin bir yerde oldugunu bilmek baslayacak!

Yatak odasi odak noktasi olarak Hawaii fotograf duvar kullanin. Simdi, tema gelistirmek ve Accessorize küçük aksan parçalari kullanin. Kendi bodrum ya da sahne için tavan dogrudan bas edebilirsiniz. Funky önemsiz için bile bahçe satis ve Salvation Army kontrol etmeyi unutmayin. Dolar magazalari da aksesuarlar için bir hazine vardir.

Büyük eski mobilya parçalari nedeni için yenilenen olabilir. Hasir sandalye ve sehpa geleneksel “beachy” dir. Tazelemek için mobilya beyaz boya sprey. Ayrica gerçek plaj sandalyeleri kullanabilirsiniz.

Kenarlarinda sicak yapistirma kabuklari ile eski bir ayna Accessorize. Bir el aynasi özellestirmek için ayni islemi uygulayin. Müthis bir görünüm için düzenli perde yerine piriltili boncuk perde ekleyin. Bir abajur bir yatak basligi veya örtü köselerinden çiçek Dinlenme asin. Geleneksel yatak etek yerine çim hula etek kullanin.

Zaten bir hali yoksa, ucuz bir kapali / açik hali deneyebilirsiniz. Hali Bu tür soda ya da atistirmalik dökülen olsun eger temizlemek kolaydir. Büyük yer minderleri veya fasulye torbasi sandalye inç depolama CD, video ve kitaplar için parlak renkli, istiflenebilir süt kasalar ekle asili için mükemmeldir. Örtüsü balikçi eglenceli, deniz hissetmek için tavandan örgü var. Birkaç sisme plaj toplari ve net bir plastik kürek ve kova atin!

Burada önerilen oldugu gibi sadece birkaç kolay dokunuslar ile, kizini o harika oldugunu düsünüyorum bir oda verebilir. O odanin yeni bir görünüm seveceksiniz. O arkadaslari ile evde asmak isteyeceksiniz – misyonunu tamamladi! Simdi kutlama zamani. Bir plaj partisi sleepover arkadaslari birkaç davet ediyoruz.

Büyük is, anne ve baba, kendinizi arkasinda bir pat ver! Bu proje dekorasyon bütçe içinde iyi ve kolay bir sekilde yapildi. Artik nakit ile ne yapmak gerekir? Peki, Küçük Kardes bir dis uzay temali yatak odasi isterdim …