merdiven bebek kapilari – bilmeniz gerekenler

Eger seçenekler sonsuz bir dizi var gibi merdiven bebek kapilari söz konusu oldugunda, öyle görünüyor. Farkli çocuk emniyet kapilari her türlü, ama gerçek su ki, kapisi dogru türde satin almaniz gerekir çocugunuzu korumak için vardir.

Birçok anne-baba düzgün yüklü bir bebek kapi saglayabilir önemini fark yoktur. Bebeklerin ve küçük çocuklarin Binlerce bu merdivenlerden düsmesini gibi kazalardan yarali ya da her yil öldürüldü. Ne yazik ki, büyük çogunlugu önlenebilir oldu.

Merdiven için bebek kapilari ihtiyaci noktasinda oldugunuzda, bir donanim güvenlik kapisi monte satin emin olun. Bir basinç monte kapisi güvenmeyin. Iste nedenleri.

Bir basinç kapi oda-to-oda kullanimi için idealdir bebek monte. Bu bir alanda yürümeye baslayan tutar ve size huzur verir. Buna karsi basarken Ama zamanla güç saglamaz. Merdiven etrafinda çocugun karsi egilerek ya da aniden bu sekilde verir zaman tirmanmaya çalisiyor olabilir. Sizin için olmasina izin vermeyin.

Bir donanim bebek kapi vidalari ve parantez sürekli duvara veya çerçeve tutunmasini zorundadir monte. Eklenen gücü bu sekilde verme konusunda olarak ilgili olmak zorunda degildir anlamina gelir. Bir tek boyutlu açilis varsa montaj ile yardimci olacaktir kurulum kitleri satin alabilirsiniz. Eger çok daha büyük bir açilis güvenli saglayacak uzatma kitleri vardir.

Merdiven bebek kapilari kullanarak bir diger ucu her zaman çocugunuzun göz kulak olmaktir. Evet, kapi onlari koruyacak, ancak yaslandikça onlar hiç süphesiz denemek ve tirmanmaya olacaktir. Kapi kapi yani kapali kilitli olup olmadigini kontrol çift. Bunu degil ne siklikta sürpriz olurdu.