Ögrenme Çocugunuzun odaklanmak için 8 yolu … sag now_ baslangiç

1. basari için elbise

O yataktan rulo Homeschool ortamda olabilecek cazip gibi, tahil bir kase dökün, ve bornoz ögretim baslar, bu basari için elbise önemlidir. Çocuklariniz onlar aldiginiz egitimin önemini bilmeniz gerekir. Sizin evde sinif kismi soyunma tarafindan daha saygi bir aura vermek için daha hizli bir yolu yoktur. Giyim resmi olmak zorunda degildir, ama ya özensiz olamaz. Benzer sekilde, ögrenciler timar ve gün is için sesi ayarlamak için uygun soyunma tarafindan sabah okula hazir almalisiniz. Beklenti ögrencinin ögrenme en büyük faktörlerden biridir, ve elbise beklentilerinizi yansitir.

2. dikkat dagitici ortadan kaldirmak

Ögrenme zaman odakli ve verimli olmalidir. Bu, mümkün oldugunca çok sayida dagitici olarak ortadan kaldirmak için, bu nedenle çok önemlidir. Bir Homeschool ögretmen olarak da telefon görüsmeleri kapiya kapiya satici için, yer alan tüm günlük kesintiler kurtulmak imkansiz gibi görünebilir. Ancak, sinif programi için çaba ve ön planlama kesintileri biraz ile en aza indirilebilir. Öncelikle hiçbir TV’ler veya dogal gürültü sorunlari ile evinizde bir oda seçin emin olun. Sinif, el aksamalar ön kapi okuma bir isareti, “Hayir avukat, devam Evde.” Önlemek için Ayrica telefonu kapatin ve açik havada herhangi bir evcil hayvan koymak emin olun.

3. zamanlama, zamanlama, zamanlama

Evinizde zaman ve mekan bir verimli kullanimi olusturmak için, bir günlük ve haftalik çalisma programi için hayati önem tasimaktadir. Okul saatleri ayarlamak ve düzenli ögrencilere ne olacagini bilmek o kadar ve ögrenmek için hazirlanmistir olmalidir. Programlari egitim ortami için önemli olmakla birlikte, bunlari sadece odak izin vermeyin. Benzersiz egitim firsatlari programa tutmak için geçti olmamalidir her zaman ortaya çikar. Bu Evde en büyük sevinçleri bazilari, bireysel ögrencilere ögrenme uyum konusunda olmak vardir.

4. uygun araçlar

Homeschool ortami sadece siradan bir sinif gibi uygun ögrenme araçlari olmasi gerekir. Açik kagit ve kalem ötesinde, ögrencilerin sorgulama ve problem çözme tesvik etmek için ellerinin altinda araçlara ihtiyaç duyar. Her Homeschool ortami, bir sözlük, ansiklopedi, atlas ve internet gibi referans malzemeleri olmalidir. Hands-ögrenme araçlari da önemlidir. Kurutulmus makarna veya yapi taslari gibi basit nesneleri matematik fonksiyonlari göstermek için yardimci olarak hizmet verebilir.

5. metin açisindan zengin bir ortamda

Homeschool sinif her zaman afis, mektup kartlari, kelime duvarlar, diyagramlar ve kolay basvuru için görüntülenen siirler ile gelistirilebilir. Ögrenciler çevre etkilenmektedir. Ögrenciler bir metin zengin bir ortam verilmesi anlayis ve bellek onlari okumak ve dil bu farkli parçalari için tekrar basvuru tesvik edecektir tesvik edecektir.

6. birden fazla yöntemleri

Egitim alaninda çoklu zeka odaklanmak büyük bir olmustur. Her bireyin farkli alanlarda güçlü oldugu fikri bireysel anlayabilecegi bir sekilde bilgi sunan çok önemli bir anahtar olabilir. Çocugunuzun farkli zeka tesvik edecek ögrenme ortaminda seyler de dahil olmak düsünün. Görsel bir ögrenci için fotograf, grafik düzenleyiciler, ve resimler ekleyin. Kitaplar CD, müzik ve ilahiler üzerinde isitsel ögrenci için var. Bu kinestetik ögrenciler için fiziksel hareketleri, modeller ve izleme kum saglayin. Tesvik etmek ve günlük ders halinde ögrencinin özel zeka tüm dahil etmek için yolu vardir.

7. kurallar

Kesinlikle çocuk evinizde uymaniz kurallar varken, okulda kez kurallari daha belirli olusturmak isteyebilirsiniz. Onlarin ögrenme kez çocuklu gelistirmek bir dizi kural olmasi çok etkilidir. Herkes gerekli olan kurallari ve neden bilir ne zaman uyum elde etmek çok daha kolaydir. Siz ve çocuklariniz kurallara kurallari ve asagidaki için sonuçlari ya da üzerinde karar verdikten sonra uygun oldugunda onlar basvurulabilir nerede, bunlari yazmak için zaman ayirin ve onlari göndermek.

8. bir mola!

Yetiskin olarak, biz birkaç sonlari ile bütün gün çalisma ile itmek mümkün olabilir, olsa da, bu çocuklar için ideal degildir. Aslinda, ögrencilerin düzenli hareket sonlari izin daha faydali olabilir. Bu tatili ögrenme sürecinin bir parçasi ya da bir tatil daha fazla olabilir. Her iki sekilde de, fiziksel aktivite sonlari ögrencilerin yenilemek ve çalismalarini üzerinde odaklanilmasi onlari enerji verir.