önlemek için 3 hatalari – Babalar Günü için baba olsun ne

Bu baban için yanlis bir sey satin alma hakkinda bir panik içinde almak kolaydir. Aslinda onu düsündüm, aslinda ona bir sey vermek istedim, aslinda gerçekten gidip almak veya onun için bir sey yaptiniz mi oldugunu. Bütün bunlar babanla tamamen degerlidir. Hiçbir sey azalacaktir.

Baban belki biraz daha alisilmadik bir sey, biraz daha sasirtici, ya da eglenceli vermek için bir kademe ve amaci yukari tasimak için ariyorsaniz, burada sakinmak isteyeceksiniz üç Küçük minik sey vardir:

1. Çok uzak orada
Baban sürpriz isteyen bile, çok küçük dozlarda onun konfor bölgesi itmek hedefliyoruz.

O mekan ve asla olmustur degil Örnegin, muhtemelen hemen ona lüks bir dört kisilik çadir var çünkü hafta sonlari kamp gidiyor baslamaz. O ancak kadar dolu olan muhtesem piknik tarafindan kirik hafif bir yürüyüs sizinle gidebilir. Sadece sen ve onu. Bir fotograf ya da iki almak ve her iki sonsuza dek degerli bir bellege sahip.

Ayrica o sadece yürüyüsler bu tür kendini kalktiktan baslayabilir. Yani o zaman onu bot ona bir hediye almak sonraki yürüyüs iyi bir çift vermek olsun.

2. Onun büyüklügü Tahmin
Eger baban seveceksiniz biliyorum ve onun için almak istiyorum giyim harika bir makale gördüm, sadece onun büyüklügü tahmin yok. Ya, esi ya da ortak bir tahmin kabul etmeyin.

Evet, her zaman geri dönüp o gerçekten alisveris zevk vermez eger dogru ama ne uymuyorsa degistirebilirsiniz? Ya bu muhtesem renk alinamiyor o zaten dogru boyutu, asik var? Muhtemelen eger, çevrenizdeki daha sonra tüm bu faffing önlemek istiyorsaniz.

Ve yapabilirsiniz.

Bu süper ucu ile, tamamen bu hatayi kaçinmak gerekir. Tamam, tamam, ucu …

Babanin gardirop, baban sik sik giyer bir kiyafet almak ve onu iyi uyuyor biliyorum. Ölçünüz. Daha sonra giyim magazasi için ölçümleri almak ve satin almadan önce her madde ölçmek.

Hepsi bu kadar.

3. Baban alma benzin istasyonu avlu gelen solma karanfil son üzgün görünümlü demet adam esdeger
Hangi – anahtarlik sadece babanizin-gün-hediye-bölümünde eksik diger çilgin ruh alabilir önce, karsi otomobil parçalari kapti.

Çok son dakika ve yine, baban en sevdigi dükkandan bir hediye çeki bir ipucu yok ise degerli olacaktir. Muhtemelen zaten bir veya iki öge gözü vardir. Bu yüzden de tiris çok memnun ve ne olursa olsun almak olurdu.