oyuncak çay seti genel bir bakis

Çay takimlari her zaman yillar boyunca çocuklar için popüler oyuncaklar olmustur. Orada aile ve arkadaslar ile çay fikri belli bir sihirli ve etkinlik bir çocugun hayal gücü gelistirmek için en iyi yollarindan biridir. Çocuklarinizin verilmesi çok kendi çay seti oyuncaklar kesinlikle bu rol yapma oyunu kendi keyif katacaktir.
Oyuncak çay takimlari ilk geri 1500’lerde kraliyet çocuklar için yapilmistir. Bunlar bakir veya kalay ya yapilmis ve neredeyse sadece birkaç yüzyil için Almanya’dan ihraç edildi. 1800’lerin ortalarina dogru, sofra için üretim süreci önemli ölçüde daha kolay ve daha ucuz oldu, ve çocuk çay setleri sonunda 1855 Evrensel Sergisi kendi giris ile genel nüfus için uygun yapilmistir.
Sag iç savastan sonra, bu bakalit ve selüloit gibi malzemeler çocuk oyuncaklari ve popülaritesi artan plastik çay setleri yapiminda kullanilmaya baslanmistir. Çok uygun ve kalip kolay oldugu için üreticileri plastik döndü. Bu, aslinda, çocuk çay setleri seri üretim için mükemmel bir malzemedir. Bugün birçok çay seti oyuncak plastik veya porselen ya yapilir. Antik ve vintage tarzi bakir veya kalay çay setleri koleksiyon parçasi haline gelmistir ve simdi çok yüksek fiyatlar komut olabilir.
Çocuk çay genellikle çok genis bir fiyat araligi var ayarlar. Eger az bes dolar için almak ve yüzden fazla dolar özel sepet ve komut fiyatlar gelir olanlar var o plastik çay setleri vardir. Çocugunuz için bir çay seti satin alirken fiyatindan daha fazla, ürünün dayaniklilik ve güvenlik birincil kaygilari olmalidir.
Bazi çay setleri sadece görüntüleme amaciyla içindir. Bu takimlar genellikle kursun bazli malzemelerden yapilir, böylece oynamak için çocuklar için onlari satin almamalisiniz. Çocugunuzun aslinda çogu plastik setleri sicak veya soguk sivilar tutmak anlamina gelmez çünkü ayarlanmis bir Çin çay satin almak için iyi olurdu sonra oynamak rol için sadece sivi içme ve degil set kullanmak niyetinde eger. Sadece set her zaman kirilmasi neden kazalari önlemek için yetiskin gözetimi ile kullanildigindan emin olun.
Çay genellikle bir çaydanlik, bardak ve tabaklar, bir sekerlik ve krema ile gelen ayarlar. Tatli tabagi, çay tepsisi, nevresim, mutfak esyalari, ve bir tasima çantasi ile gelen olanlar da vardir. Her kusaktan asagi teslim edilecek yadigari olabilir gibi Çin çay setleri, özellikle degerlidir. Oyun neden çay setleri kesinlikle gelecek yillarda popüler olmaya devam edecektir herhangi bir çocugun gelisiminin önemli bir parçasidir gibi davran.
Çay seti oyuncak üç ile on yas arasi çocuklar için idealdir. Onlar gerçek gida olup olmadigini, aileniz ve arkadaslarinizla ya da sevdikleri bebek ve oyuncak ayilar ile geçirmek ya da sadece gibi davranarak olsun, çocugunuzun mutlaka kendi çay partinin hostes olmak keyfine varacaksiniz. Gerçekten hayal gücünü yakalar ve çocuklar ve yetiskinler için unutulmaz kilan hayali oyun bu tür hakkinda bir sey var.