sürdürülebilir alisveris sepeti

21. yüzyilda Bati dünyasinda olan iskarta toplum bu kirletici ve sonuçta gelecek nesiller için yok, dogal kaynaklarin gezegenin tükenmesi için nedenidir. Insanligin Dünya kasten oldugu zarar ortadan kaldirmak için, onlarin üretiminde mümkün oldugunca az enerji ve atik olarak kullanmak sürdürülebilir ürünler kullanma hakkinda düsünmeye baslamak gerekir.

Burada kendimizi ve akilda gezegenimizin olmanin tür tasarlanmis bir etik alisveris listesi vardir.

Gazete – Onlari geri dönüsüm yapmak bile bu iddia Pazar New York Times, CO2 azaltma ormanlarin büyük bir atik bir sürüm yapmak için 63 000 agaç alir, bu nedenle gazete kaynak israfi olabilir.

Bu bir gazete satin almayin karsi koymak, haber online okuyun. Dünyadaki her büyük gazete bu yüzden etik çok fazla dogal dünya etkilemeden haberleri ile güncel tutabilirsiniz konusma, çevrimiçi sürümleri vardir.

Süt – sütçü gelen süt sahipsiniz. Yerel süt kesinlikle süpermarketler ve çogu dükkan bir alan, bu nedenle benzin egzoz dumani karbon insanlarin bir dizi sunan sütçü, kullanarak Ayrica kendi süt içeri satmak plastik atik tasarruf, daha sonra yikanir ve geri dönüsümlü cam sise kullanin emisyon kesilir. Daha yirmi kullanilan bir araç olmasi.

Meyve ve Sebze – çiftlik dükkan ve sebze kutusu düzenleri organik sahipsiniz. Bunu yaparak bu planlari en dogal yetisen organik ve mevsimlik ürünler kullanma egiliminde olarak, toprak içine tarim ve anlasilmak kullanilan kimyasallar kesmek için yardimci oluyor. Kutu ve genellikle Farmers Market meyve ve sebze kaynak tekrar yük uçaklar CO2 emisyonlari ve uzun mesafe tasimacilik için kullanilan agir vasitalar kesme, yerel üretmek. Mülhak ikramiye vücudunuzun koruyucu veya kimyasallar olmadan taze, saglikli, dogal besin elde ediyor ve bir organik kutusu düzeni katilmak zaman geri dönüsümlü ya da çok az ambalaj atiklari olma egilimindedir.

Alkol – Bazi alkol alirken gözetmektir olun. Kadar su 7.5 litre bira bir litre yapmak için kullanilir, bu yüzden bira bu akilda ile satin esastir edilir. Küçük, yazlik sanayi bira ve sarabi yapimcilari yapismasini daha az atik üreten küçük sirketler, destek genellikle daha etiktir. Yerel sarabi üreticileri bir çok flagons dolum için geri getirilen bir program çalisir. Bu Cornwall merkezli Sharp’in Doom Bar Bira gibi bira sirketleri, üretimde kullanilan su miktari azalir, cam ambalaj agirligi azaltilabilir ve bira yapiminda kullanilan sise ve ürünleri sirasiyla gözlük ve hayvan yemi olarak geri sayede bir geri dönüsüm programi çalistirmak var .

Giyim – mümkün sürdürülebilir organik ve adil ticaret ürünleri nerede kullanin. Bambu giysiler satin alirken göz önünde ideal bir malzemedir. Güçlü, zengin ipeksi ve uzun ömürlü bir malzemedir ve organik kumas imal edilebilir. Bambu dünyanin en hizli büyüyen bitkidir ve toplu en çiftlik, bu nedenle sürdürülebilir ve böylece dünya atmosferi içinde kesme fotosentez sirasinda CO2 kullanacagi yeni bitkiler, hizli bir sekilde yerine oldugunu. Bu Bambu Bebek gibi online magazalar uygun fiyatlarla çocuklar için güzel, dayanikli giysi satmak.