Aklini kaybetmeden ebeveynlik gençler

Bu dogru, sadece kapali ve bir ebeveyn olarak degersiz hissetmeye ebeveynlik gençler bir parçasidir? Bu durum böyle degil. Çogu çocuk (unutmayin, gençler hala çocuklar) kendi omzuna saglam bir ebeveyn el gerekir. Size yillar boyunca onlara ögrettiklerini dayanarak iyi kararlar olacaktir çogu zaman da, diger zamanlarda da akran baskisi ile sonsuz mücadele edecek. Bir ebeveyn olarak yapmaniz gereken ilk sey, bir adim geri almak ve daha sonra hareket yapmaktir.

Bir adim geri almak

Ebeveyn gençler kolay bir is degildir. Yapmaniz gereken ilk sey, ne kadar kizgin olursa olsun, geri küçük bir adim atmak ve gerçekten genç ile neler oldugunu fark etmektir. Bunu yapmak için, onlarin karsi karsiya ne gerçeklestirmek gerekir. Onlar akran baskisi, arkadaslar tarafindan sürekli ret ve genellikle kendi öz görüntü ile mücadele karsi karsiya. Onlar stres çok altinda ve eklemek gerekmez.

hamle yapmak

Eger adim geri almak gördügünüz ne olursa olsun, siz buna tepki gerekir. Onlar dogru seçimleri yapmak, çünkü çocugunuz hakkinda endiselenmenize gerek olmadigini düsünüyorsaniz, onlarin aci agirliyor. Bunun yerine, onlar sorun yasiyorsaniz zaman onlari bir kenara çekin ve samimi bir henüz anlayis sekilde bunlari konusmak gerekir. Çocugunuzun uyusturucu oldugundan süpheleniyorsaniz Örnegin,,, onlarla oturup ne düsünüyorsun oluyor onlara ve onlari yolda geri almak için yardim sunuyoruz. Hayir suçlamalar, herhangi bir baski, sadece bir ebeveyn olmak.

Tüm çocuklar bile hata, gençler yapmak biliyoruz. Gençler yapmak hatalar bebekler yapmak daha tehdit hayat daha büyük ve daha fazladir. Ancak, ebeveynlik gençler onlara bir ebeveyn olmak demektir. Çocugunuza neler oldugunu biliyoruz. Bu konuda yapmaniz gereken fark. Hata yapmak için onlari bagisla ve onlari disari çikmak için yardimci olur. Eger gençler var sürece için ebeveynlik bu tür yapmak gerekir.