anne, ben bir göbek halkasi olabilir

Bu anneler korku genç yaslarda duymak bir sorudur. Ve, ikizleri adli yeni yas grubunun ortaya çikmasi ile, çocuk ve gençler arasindaki yas grubu, bu sorunun hashas tahmin etmek çok zor oldu. Tabii ki, bu tür bir endise verici bir soruya cevap vermek için nötr bir çok zordur. Ebeveynler tehlikeden çocuklarini korumak için kablolu vardir. Ve, piercing kötü ünü, olumsuz ve öfkeli cevap vererek anlasilabilir bir durumdur. Ama, çocuklarin böyle bir cevap iyi yanit olmayabilir unutmayin. Bu tepki onlarin isyankar çizgi tutusturmak ve arkasindan bunu onlari götürmek istiyorsunuz ki çok mümkündür.

Ama, herkes bunu yapiyor …

Eger kizi arkandan bunu yapmak için karar önce Tabii ki, o baska bir denemeye çalisacagim. Ve, bu açiklama duymak emin olabilirsiniz. Bu çok mantikli çürütme olmayabilir, ama onun isabet yok. Herhangi bir ebeveynlik trendi takip çalismiyoruz bile, ona çok sert olmak ise merak yapar. Daha da kötüsü, bu onu ayakkabi ve annen haksiz olarak etiketlenmis ediliyordu biriydi içinde bir olan gün geri getiriyor. Ve, kendinizi de veren ve bu konuda da pozisyon için mücadele arasinda parçalanmis bulabilirsiniz.

Eger bakim oldugunu göstermektedir …

Bunun yerine bu açik bir konu degil, senden tutacak bir sey kalmasini istiyorsaniz pes, siz de içinde verebilir ve onun ne istedigini yardimci. Bu çilgin bir öneri gibi gelebilir ama sizin hem de egzersiz yapabilirsiniz. Günümüz teknoloji gelismeler ile, bir göbek halkasi almak için deldi almak gerekmez. Sahte karin halkalari piyasada mevcuttur. Ve, kiziniz size korkuyor oldugu tehlikelere maruz kalmadan bir alabilirsiniz.

Kiziniz için sahte bir göbek halkasi öne soruya en iyi yanit olabilir. Bu söyleyerek, o farkli bir isik altinda göreceksiniz. Belki de vahsi yan verdi ve sahte karin halkalari bir çift için alisveris gitmek için onu sorabilirsiniz. Ve, alisveris merkezi konumuna sirasinda, ne kadar iyi o gerçek anlasma geçer önce onu sahte karin halkalari ile baslamak için olurdu onu söyleyebilirim. Bu biraz zaman satin yardimci olacaktir Sadece, bu da gerçek bir göbek halkasi satin onu durabilir. O Bu asamada büyümek ve tamamen fikir dunk olacagi büyük bir sans var.

Serin anne için bazi ipuçlari …

Simdi, alisveris merkezi gezisi sirasinda ona ne söyleyebilirsiniz? Onun gerçek bir delici alir önce sahte karin halkalari onu farkli tasarimlar ile deneme saglayacak onu anlatarak baslayabilirsiniz. Ayrica, karnina bagli bir yabanci cisim sahip hissi alismak için ona zaman verecek. Gerçek bir göbek ring Baslarken kesinlikle o yapmak ask faaliyetlerin bazi yapmaktan onu kisaltmak olabilir. Bu iyilesmek için yara için gereken süreyi bir yil dört ay civarindadir. Ve, bu süre içinde, o yapmak sonrasi bakim islemleri çok sey olurdu. Daha da kötüsü, o bir süre için havuz partileri katiliyor vazgeçmek zorundadir. Evet. Bir göbek halkasi alma keder bir sürü sahte karin halkalari sopa ile onu ikna yardimci olacaktir ona verebilir onu söylüyorum.