anne ile çapraz dere bina güven

Son üç yil boyunca, ben ailemle güven büyük miktarda kaybettik. Simdi geri onlarin güvenini kazanmak mümkün olmak istiyorum yeniden isleme Hayatim boyunca basladim ki. Ancak, böyle bir sey bir gecede olmaz. Bu çok zaman alir, dedikleri gibi, Roma bir günde insa edilmedi. Bu yüzden ailemle birlikte güven yerine sadece hizli bir düzeltme daha bir süreç olacaktir.

Güven geri kazanmak çok zaman ile ilgisi vardir. Ben güven layik oldugumu göstermelidir. Benim ailede yapilmasi gereken yol budur. Ailem bana ikinci bir sans verdi ve ben hemen geri yüzlerine atti o kadar çok kez olmustur. Nasil birisi sadece yükledigin bu ise yaramazsa onlari ögretti zaman güven vermek için bekleyebilirsiniz?

Güven benim için uzun ve sinir bozucu bir süreç olabilir, ama bu olmasi gerektigi tam olarak nasil oldugunu. Bu sadece bana teslim olsaydi ben o kirilma sorun olurdu. Neden bu kadar kolay geri almak bir sey tutmak için çok çalisacak? Alma güvenini kazanmis olmalidir. Bu çalisma ve adanmislik aylar alacak biliyorum. Ben özgürlük ve güven tasima kapasitesine sahip oldugumu göstermek gerekir. Ben AA / NA toplantilara gitmek gerekir, her zaman dürüst olmak, evin etrafinda yardim ve bir düzeyde kafa tutmak. olmasi gerektigi tam olarak nasil. Bu sadece bana teslim olsaydi ben o kirilma sorun olurdu. Neden bu kadar kolay geri almak bir sey tutmak için çok çalisacak? Alma güvenini kazanmis olmalidir. Bu çalisma ve adanmislik aylar alacak biliyorum. Ben özgürlük ve güven tasima kapasitesine sahip oldugumu göstermek gerekir. Ben AA / NA toplantilara gitmek gerekir, her zaman dürüst olmak, evin etrafinda yardim ve bir düzeyde kafa tutmak.

Asil sorun Im test koymak olacaktir. Bir gün annem ona bir sey satin almak için alisveris merkezine arabasini ve sürücü almak istedi ve ben sadece yaptim, ben ona güven bir kismini geri insa etmek mümkün olacaktir. Ben sehir etrafinda cruised araba, aldi ve üç saat sonra geri geldi Ama, ben büyük olasilikla onunla daha fazla güven kaybeder.

Güven Programi ise, sadece bir süreç ama dürüst ve güvenilir olmak için bir yasam boyu taahhüttür. Bu çalisma deger ve sabirli ve ailem küçük bir karar ve eylem geri güven kazanacaktir gerçeklestirmek gerekir