anne ve bebek yesil gitmeli

No yillik izin sahip tek çalisan, zaman gün tam çalisma ve gece bebeginin dikkat çekmek için bir mumya ediliyor orada söylüyor. Bazi anne onlar tam zamanli olarak bebek bakimi söz konusu oldugunda, baska seyler yapmak için çok zaman yok sikayet için kullanilir. Sizi bu bebek islerken yesil gitmek için ne kadar kolay oldugunu göstermek zaman bütün muhtemel degistirmek üzereyiz.

Bu yesil gitmek için çok önemli degil, sadece herkes ya da basin öyle diyor çünkü. Yesil olmanin uzun vadeli ve kisa vadeli etkisi kesinlikle yoktur. Aslinda yesil yasam tarzi kültürünün genç nesil bu yana ekili ve bir nesilden digerine nesil asagi geçerken olmalidir.

Artik tek mendil kullanin

Ne olursa olsun islak mendil ya da zemin temizleme mendilleri, onlar yapay kokular ve bazi bebekler ve hatta yetiskinler için alerjik olabilen dayali alkol ile üretilmektedir. Kamu kolaylik için kullanir ama hiç bu kadar çevre dostu nedeniyle tüm mendil önüne geçilebilecektir uzun zaman alir. Biz sadece tek bir bez ve su ile silin olmadan seyleri temizleyebilirsiniz. Bebeginizin asagidan yukariya silmek için bu yeni bir yöntem kullanmayi deneyin, onlar nedeniyle mendil içinde bagimlilik olmamasi daha mutlu hissediyorum ve bebegin cilt üzerinde mükemmel çalisir olacaktir. Çevre tasarrufu yani sira, tek mendil harcama biraz para kaydedebilirsiniz. Zemin ve ev temizligi için tek kullanimlik temizlik bezleri kullanan olanlar için, ayrica onlar ekstra harcamadan mendil gibi esit çalisir, temizlik bezleri ve paspaslar tercih edebilirsiniz.

Zehirli plastik, BPA kullanmayi birakin

Eski günlerde, plastik üreticisi gibi insan vücudunun hormonlari için kapatir ve saglik tüketmek ise olumsuz yan etkisi getirmek Bisfenol A (BPA), toksik kimyasal ile bebegin süt sisesi, gida konteyner ya da oyuncak olarak plasticware üretmek için kullanilir. Modern plastik esya üreticisi BPA bulunan plastik ürünleri üretimi durdurdu. Onlar etik olmayan toksik madde yerini ve BPA içermeyen isareti ile plastik esya etiketli. Böylece gida ve su kaplari satin alirken akilli olmayi ögrenmek, bebegin içme sise ve çocuk oyuncaklari, her zaman BPA içermez isareti ile ürün için dikkat ve uzak bulasmis BPA ürünlerden çocuklari korumak.

Bebeginizin bez peçete geri kullanin

Bazi tek peçete kullanimi birkaç kez yeniden sonra tekrar bebek bezleri yikamak için su ve deterjan atiklari geleneksel bez bebek bezleri ile karsilastirmak gibi bu kadar kolay ve kolaylik oldugunu düsünebilir. Yasam yükselterek maliyeti ile, siz de daha yesil bir çevre katki olarak maliyet tasarrufu için bez peçete arka kullanarak iki kez düsünebilirsiniz. Kendileri tarafindan tuvalete gitmek için ögrenmek önce istatistik, 30 aylik süre içinde gösterilen, bir çocuk ortalama 5000 peçete kullanir. Baska bir heyecan verici rakam dogal olarak bu peçete ayristirmak için 200 ile 500 yil sürer ve her yil bertaraf için bekleyen tek peçete fazla 16 milyar peçete (2,7 milyon ton) oldugunu göstermistir. Aslinda söylemek kolaydir ve tam yük ve yeterli su ve biyolojik deterjanla dikkatle yikamak gerekir gibi bir bezle için yapiyor sürece peçeteler, bunu sürer gibi bez defalarca peçeteler yeniden kullanabilirsiniz.