Bir bisiklet sürme hakkinda kaygi üstesinden gelmek için bir çocuk yardim

Bisiklete binmek ögrenmek kesinlikle bir çocuk olarak sinirlilik ve korku yaratabilir bir çabadir. Bütün çocuklar çesitli mizaç var, bu yüzden bir bisiklet sürme gerçekten fiziksel yaralanma sansi aliyorsun hayatlarinda ilk kez olabilir. Korkutucu. Yani bu etkinlik eslik ve basarili olmak için çocugunuzun yardimci olabilir korkusu en aza indirmek için baska ne yapabilirdi ki?

Bir ebeveyn olarak yapilabilir en iyi sey, olumlu bir korku-ücretsiz bir deneyim saglamak için ve bu islem gerçekten uzun bir yolculuk oldugunu fark etmektir. Hemen hemen hiç gençler bir gün içinde ‘yolculuk sanati’ kavramak yok. Bu sizden sebat ve gençler çesitli oranlarda anlamak bir anlayis talep edecektir. , Motive edici pozitif ve yetersiz gelisme hayal kirikligi göstermek için herhangi bir arzusu karsi olun. Çocugunuz size sinir bozucu konum hissediyor, onlar devam etmek ister olmayacaktir. Dersleri iyimser tutun.

Erken evrelerde, yaklasik otuz dakika için istinat egitim için bir zaman sinirlamasi kurdu. Çocuk muhtemelen hizli bir sekilde mükemmel olmayan seyleri hayal kirikligina alabilir. Çok uzun devam eden bir çocuk bir sonraki bisiklet oturumu sürme hakkinda çok daha az hevesli olmasina neden olabilir. Bir ‘sert dur’ alma çocuk daha isteyen birakabilir. Egitim devam ederken, hatta 45 dakika ya da zamana bagli olarak bir saat uzunlugunu artirmak.

Bir çocuk bir bisiklete binmek anlamak için en iyi yolu, bir denge bisiklet ile. Ayrica vadede bisiklet ya da ögrenme bisiklet adi verilen bu bisiklet, hiçbir pedallar, zincir veya zincir var. Onlar, yere düsük hafif ve bir bisiklet ögrenme bir çocuk yardimci olmak için özel olarak olusturulmus demektir. Çocuklar sadece onlara hop ve ayaklari ile kendilerini boyunca itmek. Bir denge bisiklet ile, odak dengesi yerine pedal veya direksiyon ögrenme daha oldugunu.

Bes altinda herhangi bir çocuk kesinlikle binmek ögrenmek için bir denge bisiklet kullanimi yararlanacaktir. Birkaç veli ögrenme ‘için özel olarak olusturulmus ve pedallar ile geleneksel bisiklet degil olan bir bisiklet yatirim yararina soru olabilir. Bununla birlikte, çocuklar genellikle geleneksel bir bisiklet bulamaz manevra kabiliyeti sunuyor çünkü bir pedal bisiklet mezun basardik sonra bile kendi dengesini bisiklet sürmek. Sik sik tipik bir bisiklet agirliginda ne 1/2 tartmak beri bir çocuk çim ve yokus yukari etrafinda itmek için, çok kolay. Çocuk bir scooter gibi davranin.

Bir bisiklet için çalisan birçok çocuklar için korkutucu bir deneyim olabilir. Bu korku fethetmek için çocugunuzun yardimci olmak için en iyi yolu, olumlu olmaktir, uzun sürme süreleri ile onlari korkutur ve ilk denge talimat odaklanarak eglenceli ve kolay hale getirmek için tesvik kaçinin.