çocuklar için eglenceli ve yaratici parti oyunu fikirler

Tarih ayarlanir, davetiye, ve simdi eglendirmek için aktif, enerjik çocuk dolu bir ev için kendinizi hazirlamak ediyoruz. Korkmayin! Birkaç basit, iyi yenilikçi oyun fikirleri planlanan, yalnizca eglenceli ve unutulmaz bir parti, ama aslinda arkaniza yaslanin ve etkilesim ve eglence kendinizi yararlanamazlar. , Olsun Orada banka kirmayacak her yastan çocuklar için birkaç büyük oyun fikirler vardir ekip çalismasi ve yapistirma, heyecan verici zorlu ve egitici tesvik edebilir, ve parti müdavimleri tüm yüzünü güldürdü emin bir sonraki dogum günü partisi, pijama partisi olmak, aile olsun-birlikte, sinif parti, tatil parti, ya da baska bir olay. Eger büyük bir parti ev sahipligi için yolda baslamak için, bizim favori kolay kurulum ve eglenceli-to-play parti çocuklar için oyun sadece birkaç ileri sürmüslerdir.

Ben Guess Who: Bu birbirlerinin kimliklerini kesfetmek için birbirlerine sorguya çocuk sahibi olacak basit ama eglenceli bir oyun. Kimliklerin bir listesini yapin – yeterli böylece misafirler her bir seçim olabilir. Örnegin: Sünger Bob, The Little Mermaid, Külkedisi, Scooby Doo, Batman, Jimmy Neutron, Power Ranger, vb görüntülemek için çocuklar için olasi kimliklerin tüm bir ana listesini yapin. Daha sonra merkezi bir kapmak çanta çikarilmasi gereken Üzerinde bir tek kimlik ile her kagit fisleri hazirlamak. Her çocuk bir kimlik çizmek ve gizli tutmak var. Daha sonra sorgulama baslasin. Baslamak için herhangi bir çocuk seçin. Bu çocuk bir evet ya da karakter hakkinda hiçbir soru sormak için baska bir oyuncu seçmelisiniz, ama örnegin, dogrudan talep edemez, “sen Sünger Bob misiniz?” Baska bir oyuncuyu “Evet” veya “Hayir” için cevap sonra soru, çocuklarin herhangi bir kimlik tahmin deneyebilirsiniz. Saat yönünde çocuktan çocuga sorular hamle soruyorum. Bir çocuk tahmin dogru baska bir kimligi, onlar kazanmak ve belirlemek onlardan kayma toplarken. Isterseniz, bir ödül koyabilirsiniz veya edinilmis kimlikleri her biri ile ilgili davraniyorlar. Bu etkilesim, hafiza becerileri, ve çok gülüyor tesvik etmek için harika bir oyun. En iyi kismi, kolay bir oyun her çocuk yeni bir kimlik çizim ile bastan baslamak basitçe tekrar tekrar oynamak, ya da konuyu degistirmek bir sonraki tur için ve her kimlik bir hayvan, bir is, bir gida, bir oyuncak, yapmak oldugunu Bir süper kahraman, vb – Hayal gücünüzü kullanin ve onunla eglenin.

Bir Treasure Hunt Plan: Bütün çocuklar bir av heyecanini seviyorum – ipuçlari çözme ve kayip hazine asagi izleme. Biraz zaman ve yaraticilik ile sadece evde bir hazine avi yapabilirsiniz. Ilk olarak, (parti toplama olacak sadece alanlar) evinizin etrafina bakmak ve bazi iyi saklanma yerleri bulmak. Sonra o saklandigi noktalar tek tek onlari yol açacagi eglenceli olacaktir gruba uygun bir zorluk seviyesi kagit parçalari üzerinde ipuçlari yazmak. Örnegin, bir ipucu olabilir dersin sonraki ipucu bir mum veya mum altinda gizli bulunacagini “Sen çevik olmak gerekir, bir sonraki ipucu bu sopa altinda gizli bulmak için hizli olmak gerekir”. Hazirlayin Tüm çocuklar gelmeden önce böyle bir piknik ya da parkta gibi açik havada,. vaktinden ipuçlari gizle içerebilir parti alani, yaklasik bir ava çocuklara kursun en az on farkli ipuçlari. ilk ipucu teslim veya okunmalidir Bir sonraki ipucu bulunabilir cevap konumu, gizli çocuklar ve ikinci, vb kadar, son ipucu çözüldü sonunda, son “kazanan hazine bileti” bulunur. Bu tür yol boyunca ya da sonunda her iki yiyecek çantasi, parti iyilik, tatlilar, hediyeler vermek sertifikalari veya diger davranir gibi bir ödül, saglamak isteyebilirsiniz. Bir varyasyon her bilet için hediye paketi bir parça eklemek oldugunu ve bilet bulur bir ambalaj kagidi eslesen hediye alir. Tabii ki, ödüller gerekli degildir, ve son ipucu çözme ve kazandi bilmek yeterli tatmin olabilir. Sadece hazir olun – bu oyun sik sik “!? Biz Tekrar yapabilir misin” istegi getiriyor. Eger zaman ya da kendi akilli ipuçlari ve bir hazine avi olusturmak için yaraticilik eksikligi varsa, çevrimiçi satin alabilirsiniz gizleme kilavuzlari ile gelen ortak ev veya dis nesnelerin etrafinda tasarlanmis büyük ucuz önceden yapilmis özel yazdirilabilir hazine avi oyunlari online vardir , indirme, ve baski ve bu Hazine-Adventure.com itibariyle, aninda oyun.

Gerçek veya Balon Stomp yapin: Bu geleneksel gerçektir ya da bir anda kendi kaderini bir balon seçerek çocuk sahibi olacak yeni bir bakis açisi ile oyun cesaret. Önceden yapilmis haddelenmis Truth dolu balon bir paket hazirlayin ya da soru veya komutlari yapin. Her çocuk bir balon seçerek açmak alir ve stomping kendi Truth ortaya ya da içinde gizli sekme fazlasi açin. Yas grubuna uygun. “Hakikat” sorulardan bazilari örnekleri olabilir “mi” sekmeleri vb, “Istiklal Marsi söyle”, “basinizin üzerine bir kitap ile oda uzunlugu yürüyün”, “dans eden bir maymun gibi davran” diyebilirsiniz bazi örnekleri vb için tek bir “Hakikat” ve bir çocuk onlar yapacak hangi seçenek sunmak için her bilet üzerinde “Do” yazdirabilirsiniz, “en utanç verici ani söyle”.

Çift Kisilik veya bir sey: Bu oyuncu herhangi bir sayi oynayabilecegi, çocuklar ask eglenceli, rekabetçi bir oyun, ve tüm farkli yas birlikte oynayabilir ki. Taraf konuk bir daire olusturur var. Genellikle en az oyunculari çift numaralandirma küçük, sarilmis parti iyilik ya da dairenin merkezinde uygun hediyeler, bir yigin yerlestirin. Ev sahibi gidecek kaç kez daire oyun etrafinda karar verir, ama tüm oyuncular sarim esit sayida olsun bu bir oyun bitmeden önce tamamen daire gerekir. Bir dogum günü ise, dogum günü çocugu ile baslar. Aksi takdirde, host seçmek ya da iki zar yüksek rulo ile baslayabilir. Bir düz dipli sig bir metal tava veya baska bir kaba iki zar koydu. Ilk kisi tavada kez iki zar rulo. Rulo çift merkezinde kazik bir ödül disari seçin ya da zaten var baska birinden bir çalmak için alir, ama onlar oyunun sonuna kadar kazanmak herhangi bir hediye açmamali, ve her çocugun önüne tüm hediyeler yerlestirmeniz gerekir oyun sirasinda açilmamis onlari. Onlar iki katina rulo, onlar hemen tekrar rulo almak ve aldiklari her seferinde baska bir ödül seçim olsun, iki katina çikar. Onlar iki katina rulo yoksa, bu kadar kendi sol sonraki oyuncuya tava ve zar geçmek ve gerekir. Bu oyun iki varyasyonlari vardir. Tüm çocuklarin ödüller ayni sayida elde etmenizi saglar Daha az rekabetçi seçenek yeterli ödüller tüm çocuklarin ödüller ayni sayida almak için izin için orta yerlestirilir disinda, yukaridaki ile ayni kurallari izler ve bu ulastiginda ilk çocuk hediyeler maksimum sayida hediyeler almak, kazanir ve oyun birakir. Sonraki her çocuk hediyeler maksimum sayida ulasir ve oyun yapraklar gibi çalmaya devam eder. Bu herkesin evde mutlu gider yapmak için harika bir yoldur!

Kasik. Bu oyunun benzer bir hizli tempolu, eglenceli ve eglenceli parti oyunu “at” ve daha neseli oldugunu! Bu 8 yas ve üstü (yetiskinler çok seviyorum!) Için iyi degil, ayni zamanda keskin genç oyuncular tarafindan çalinabilir. Çocuklar tekrar bir daire olustururlar var. Bu dairenin merkezinde bir araya yumru ne zaman gürültü yapmak kadar yakin bir dairesel olusumunda ya da bir yigin ya metal kasik (oyunculari daha az numaralandirma bir) düzenleyin. Iyi kartlari shuffle iki deste ve oyunculardan biri asagi her oyuncuya yüz dört kartlar anlasma var. Oyuna baslamak için hazir olana kadar onlari yüz birakin. Tüm oyuncular her zaman ellerinde dört kart tutmalisiniz. Amaç gibi tüm 4s, 10s, Vale, vb ayni kartlarin dört (degil ayni takim elbise), almak için, ve onlari ne zaman, bir kasik gizlice. Bayi güverte yüzü asagi koyarak ve bir anda hizli bir sekilde bir kart çizerek baslar. O elinde olanlar eslesirse karti tutmak ve kendi yüzün bir asagi atmak yeni bir yigin seçim için bir sonraki oyuncu için, veya kart geçmek olabilir o sadece bunun yeni kazik yüz asagi koyarak aldi her seferinde bir kart, yine, seçim yapmak için bir sonraki oyuncunun atar. Dagitici tüm kartlari bitene kadar hizli toplama ve geçen kartlari tutar ve kartlari çember tamamlanmis zaman sonra ona geçirilen yeni kart seçim olabilir. Tüm oyuncular mümkün oldugunca hizli gitmeli, tüm süre kasik sayisi tutarak, ellerinde dört kart tutmak, ve kartlari toplama sirasinda bir kasik gizlice çalisan herkes için dikkatle izliyor. Ilk kasik ayni kartlari dört olan birisi tarafindan alinir sonra, herkes onlar gitti önce bir kasik kapmak için denemek gerekir. Bir kasik disidir bir bir mektup alir. “Kasik,” büyü ilk kisi oyun disinda ve bir kasik oyunculari birden az kasik her zaman vardir saglamak için merkezinden kaldirilir. Kasik gizlice kisinin baskalari tarafindan fark degilse, onun kucaginda kasik oturmali ve birisi bildirimler biri eksikse kadar kart geçen tutun. Bir tür dört oldugu gibi davranarak insanlar için – onlar kasik dogru ulasmak, ancak baskasi kandirmak için temas etmemelidir. Böyle bir girisim üzerinde yanlislikla bir kasik dokunma ve dört kart yoksa, bir mektup. Baskasi aldatmasin ve bir kasik için gidiyoruz düsünüyor, ama yok, ve ayni kartlarin dört yok bir kasik dokunursa ise, bir mektup. Onlar olmamalidir zaman kasik dokunur Sadece ilk kisi mektup alir – takip dinlenme yok. Onlar sadece onlari geri koydu. Oyun bir kisi kalana kadar devam eder ve oyunu kazanir.

Sessiz sinema: Bu her zaman birkaç gülüyor için iyi bir klasik parti favori. Grubu ve yas seviyesi için uygun olduguna hareket için bazi sessiz sinema ile devam hazirlayin. Eger küçük çocuklar eglenceli olacak olursa, onlari açikça onlar konusamiyor bu hale üzerinden hareket basit kelimeler verir. Örnegin, sarki, mutlu, maymun, köpek, gitar, hasta, aç, siçrama, çiçek, tirmanis,, Büyük çocuklar için, vb çizmek ipuçlari kategoride bir çift hazirlamak ve kagit veya beyaz tahta parçasi üzerinde kategori yazmak . Örnegin: Film Basliklar (The Lion King), Atasözü (Eger bazi kaybetmek bazi kazanmak), Sarkilar (Twinkle, Twinkle Little Star), vb vaktinden maskaralik sekmeleri hazirlayin. Iki takim halinde grup bölün. 1. Takim rasgele bir maskaralik sekme çizmek ve (Belirli bir zaman sinirini vermek) kendi takimi için bunu hareket için çalisacagiz. Ilk takim bu çözülmezse ise zaman, kadar, diger takim noktasi denemek ve çalmak için bir tahmin alabilir. Daha sonra 2. Takim onlarin dönüs alir, vb. Her takim her zaman maskaralik aktör döndürmek için emin olun. Ulasilacak noktalari önceden belirlenmis sayida karar verin ve puan bu sayi ulasan ilk oyuncu veya takim kazanir!

Cotton Bowl: izlemek ve oynamak için komik her yas için baska eglenceli ekibi parti oyunu. Iki hatta takim halinde parti müdavimleri bölünmüs. Her sandalyede her rakip takim bir oyuncu ile back-to-back yer iki sandalye,. De her iki oyuncu körü körüne ve göremiyorum emin olun. Bunlarin her biri büyük bir kasik ver, ve kucagina iyi ayrilmis pamuk toplari esit sayida içeren bir kase yerlestirin. Ev sahibi baslarini her birinde iki tutma iki kagit tabaklar arasinda duruyor. Bir kronometre çalistirilir. Her oturmus rakip oyuncu kendi kasik kullanarak kase birçok pamuk toplari disari olarak kepçe ve dikkatle pamuk toplari yükseltmek ve basinin üzerinde plaka üzerine koyun için 30 saniyesi vardir. Zili kadar, her plaka üzerinde pamuk toplari sayisi ilgili takimin puan eklenir alir. Her pamuk için bir puan basariyla düsmek degil kagit plaka üzerine yerlestirilir. Tipik olarak, toplu olarak 50 puan ulasan ilk takim kazanir, ama ne olursa olsun istediginiz için hedef ayarlayabilirsiniz.

Üzerinde pas: Bir büyük olsun-to-know-Eger oyun. Çocuklarin en sevdikleri seyler paylasmak için bir daire içinde toplamak var. Bir çocuk (tercihen parti erkek ya da kiz) duyurmak gerekir ile baslayin, örnegin, “Benim adim John ve ben Futbol sever.” Daha sonra, dogrultusunda bir sonraki çocuk diyebilirsiniz, “John futbol seviyor. Benim adim Matt, ve ben ve benzeri “, seker gibi. Çocuklar kadar kaymadan araciligiyla tüm yol yapmak eger bir ödül belirleyin. Onlar Zorlandiginiz durumlarda, onlar diger çocuklarin geriye ilerleyen sonra ilk olacak saplanip çocukla basinda yeniden baslatin, ve olabilir. Bu çocuklar, konsantre etkilesim, ve ayni zamanda birbirini tanimaya olacak büyük bir hafiza oyunu. Kolayca aslinda bu favori seker, çizgi film, kitap, gida, hayvanlar, oyunlar, vb, paylasilmasi gereken degistirerek tekrar tekrar oynadi ve olabilir

Stomp Ödülü Balon: Bu bir oyun degil, ama onlarin balonlar içinde ne oldugunu bilmeden, beklentisiyle çocuklar tutmak için yenilikçi bir sekilde. Sadece bazi özel tedavi ya da ödül duyurdu her birinin içinde haddelenmis ödül sekmeleri ile balon bir paket hazirlamak. Onlar bir kimlik çözme, bir hazine ipucu bulmak, ya sessiz sinema, vb dogru tahmin için bir balon almak Ya da sadece kendilerine verilen koltuk onlari yerlestirebilir. Çocuklar balonlar kendi sürpriz ödül almak için stomping bir patlama olacak.

Daha fazla hazine avi ve parti oyunu fikir, parti malzemeleri ve eglenceli ipuçlari için, www.treasure-adventure.com de Hazine-Macera ziyaret