Çocuklar oynamak için oyun

Dün gece, benim 22 aylik oynamak için eski bir favori, mudpuppy Press ABC Kat Bulmaca, asagi aldi. Bulmaca kutusu 3 + diyor. Kolayca birbirine uygun ve küçük bir sokak köpegi ile kolayca manouverable olan 24 büyük 8 “kare adet olusur, ama tek parça uygun olabilir zaman o resim bir araya gelip görmek zevk ve oldukça lanetlemek mutlu edilir baska Ve ben bununla ilgili yeterince katta yedi veya sekiz dakika asagi harcama zevk uyarici bulundu çok, mudpuppy diger bulmaca kontrol edin -.. onlar iyi yapilmis ve tasarlanmis, ve depolama kolay kutularda gelir.

Birlikte bulmaca koyarak zen bir sey var. Her son parçasi bulmaca koymak kadar ben baska bir sey odaklanmak için obsesif-compulsives yapamaz gördüm ragmen, gerçek bir üretken bir amaci vardir ve bu nedenle Tip duvar bir aile üyeleri sürüs çok etkilidir. Ben renk, sekil ve bunlar arasindaki iliski üzerinde beyin odaklanir düsünüyorum çünkü bana, ben bunu seviyorum. Beyin Farkindalik Haftasi geliyor, o sinir yolu gelistirme (çocugunuz) ve bakim (sizin için, eski codger) uyarmak için bulmaca içeren düsünmek iyi bir zaman.

Iyi bir bulmaca çocuklarla vakit geçirmek için harika bir yoldur. Çocuklar büyük ölçüde degisir ama burada puzzle için bir kaba bir kilavuz, var:

1-3 yas: Çok basit bir blok bulmaca çocugun renk ve sekil arasindaki iliskileri anlamaniza yardimci olacaktir.

Yas 2-4: 20-35 adet geleneksel yapboz bulmacalar uygundur.

Yaslari 4-7: 60 adet geleneksel yapboz bulmacalar en fazla 5 yas için idealdir. Akilda boyutu ama zaman, sabir ve gerekli odak sadece tutun.

Yas 5-10: 100 adet bulmaca genellikle 5-10 yas için dogru olan.

Yas 8-11: 200 adet bulmaca.

Yas 10-12: 300 + adet bulmaca 10-12 yasindakilerin beceri düzeyi maç olacak.

Kizim (6 yas) ve sik sik yatmadan önce bir 40 parça puzzle koydu. Bu eglenceli, hizli, ve bize ön yatak rutin önce asagi rüzgar için bir sans verir.

Son zamanlarda, biz de tavsiye Küresel Bulmaca çalisti. Üç metre genisliginde ve 18 santim boyunda ölçüm 600 adet ve boyutlari ile, büyük, büyük bir bulmaca var. Ama ayni zamanda eglenceli bir ögrenme araci var. Okyanuslar hariç, bulmacanin en temsil ettikleri ülkelerin seklinde adet yapilir. Çogu ülke komsulariyla dogal kilit yok çünkü bulmaca, bu sekilde biraz kirilgandir. Bazi parçalari çok küçük ülke ve ABD eyaletlerinin bir cimbiz islemek gerekmez parçalar halinde konglomere olsa, çok küçük. Kizim, hala alti, ayni renk (Antartika) arazi büyük parçalar birbirine uygun daha yapmak için biraz genç, ama büyükannesi ve nerede Kamerun ve Madagaskar koymak anlamaya çalisirken iki gün geçirdim.

Eger hatta Kanada ve Latin Amerika alamayan farkinda olarak biraz büyük çocuk (kutu dokuz yil diyor, ama çocuk bagli olarak genç gidebiliriz) için, ve çogu Amerikali yetiskinler için, bu bulmaca tevazu büyük bir egzersizdir dogru sirayla. Ayrica National Geographic on-line magaza tarafindan satiliyor. Siddetle tavsiye edilir.

Http://www.greatdad.com: çocuk puzzle oyunu hakkinda daha fazla bilgi için, ziyaret edin.