da gençler ile ilgili

Gençler yetistirme çocuk sahibi bir parçasidir, ve ne olursa olsun, yolda tümsekler çok olacaktir. Ancak, isler biraz kolaylastirmak için, bir ebeveyn olarak yapabileceginiz birkaç sey var.

* Okul *
Çocuklarinizin her zaman ögretmen eve iyi notlar ve elestiriler getirmek tür ise, kendinizi sansli düsünün. Aksi takdirde, kulübe hos geldiniz. Siz de onlarin karneleri üzerinde kafayi baslamadan önce düsünmek isteyebilirsiniz birkaç sey vardir.

Ne tür siniflarda eve götürdü? Eger düz bir ögrenci olsaydi, bu isaretleri almak için altinda olan tüm baskilari düsünmek. Yoksa, mükemmel daha az sizin karne mi? Ben bir C ortalamasinin üzerinde bir parti, ama çalisiyoruz ve en azindan okulda hala unutulmamalidir demiyorum.

* Stilleri *
Çocuklarinizin kendilerine özgü sesleri denemek ve bulmak için gidiyoruz. Seçtikleri giysiler ve saç stilleri bazilari tamamen deli gittim düsünüyorum yapacaktir. Ancak, durdurmak ve kusaktan stilleri bazilari hakkinda düsünüyorum. Herkes 80’lerin büyük saç bakmak hatirliyor musun? Nasil 70’li yillarin polyester takim elbise hakkinda? Hatta, 70 herhangi bir tarzi hakkinda ne?

Her nesil bir sosyal grup olarak tanimlayan bir nis bulur. Hala parasüt pantolon bir çift kendi, ben sadece artik onlari alamiyorum.

* Arkadas *
Hiç ev emin seytanin kendisi idi bir arkadasim getirdi sizin gençler birine sahiptir? Ya da sizin ön kapi disari savurmak istedim yeni bir kiz ya da erkek arkadasi ile eve geldi? Peki, durdurmak ve okulda birlikte disari asili bazi insanlar düsünmek. Tüm arkadaslariniz mükemmel bireyler resim, yoksa anne-babaniz yalakalik yaptigi orada birkaç idi?

Çocugunuzun arkadas bir sans ver. Farkli bakmak ve sadece anlayabilecekleri bir dil konusan Çünkü, hepsi kötü oldugunuz anlamina gelmez. Ayrica, onlar evinize geldiginizde, bunlari sadece tanidigim normal varligi ates veriyor olabilir.

* Müzik *
Eger gencin odadan gelen garip, yüksek sesler duyarsiniz bir zaman gelecektir. Panik yapmayin! Bu sadece müzik onlarin sürümüdür. Onlarla orada ne olursa olsun iblis onlari kurtarmak için kendi odasina uçan gitmeden önce Yani, dinleyerek büyüdü müzik yansitmak için bir dakikanizi ayirin. 80, biz parlak giysiler ve uzun saçli gruplari dinledi. 60’li yillarda, Elvis Presley sadece yüzünden gyrating en belden yukari gösterildi. Ve bu konuda düsünmek, kaç kez anne müzik hakkinda sikayet?

Yani, gençler kontrolden çikiyorum gibi görünüyor ve bir kayip nedeni haline ettik düsünüyorsaniz zaman, kendi ergenlik hatirliyorum. Baska bir sey, her zaman göz onlara bakmak ve “Ben bir gün senin gibi bir çocuk oldugunu umuyorum. Sonra ben üzerinden gidiyorum ne bileceksiniz” demek, unutmayin.