Eger ana okulu ile basa çikmak için aspergers çocugunuzun nasil yardimci olabilecegini

Bu yazida vermek için bazi çocuklarinin okulda basliyor ebeveynler yardimci olmak için ipuçlarini takip etmek temel ve kolay. Istiyorum Hayat hazirlanmasinda çok oldugu gibi bir anahtar ve böylece ilk gününde ilk çan çok önce harekete olmak istiyorum. Ögretim yili baslamadan önce, bir deneme için okula çocugunuzu almalidir. Sadece bu yüzden o da ögretmen karsilamak ve onlarin gün gibi görünebilir ögrenebilirsiniz.

Bu ayni zamanda okul çevresinde “kesif” ve potansiyel zorluklar ve pozitif aramak için sizin için mükemmel bir firsattir. Fiziksel Oda boyutlari, sinif, renk ve okul çevresinde isik sorunlari basina düsen ögrenci sayisi gibi seyler dikkat edin. En iyisi çocugunuzun sorunlari biliyor ve okul çevresinde yürüyüs yaparken tavirlari bu yüzden onlari göz önünde. Ama kendinizi ilk ziyaret her sey için disari bakmaya çalisiyorum korkutur yok. Sadece çocuk için yaklasik 1 veya 2 özellikle önemli konularda düsünmek ve (örnegin çocugunuz kalabalik sinif bakmak ve eger kurulum süresi kirmak nefret varsa) bunlarla ilgili seyler için bir göz disarida tutmak. Eger emin degilseniz size “okul hakkinda 2 en sinir bozucu seyler nelerdir? Ya da” yeni okul hakkinda korkuyorlar bir sey var mi gitmeden önce sonra çocugunuzun sorabilir miyim? ”

Size ögretmen kendinizi tanitmak ve onlara yardim etmek için orada oldugunu bildirmek için iyi bir zamandir ziyaret ettiginizde, sadece bir temel çocugunuzun bakis ve ne onlar için en uygun saglayan, kadar bildiginiz gibi. Ögretmen ile basa çikmak için çocuklarin bir dizi var ve çocugunuza yardimci istediginiz olacagini tanir, ama evde var daha onlar farkli seyler yapmak gerekebilir. Ögretmen ödev veya çikabilecek diger projelerle çocugunuzu desteklemek için istekli oldugunu bildirin. Çocugunuz için bir savunucusu olabilir ama okul korkutur ya da hem de diger çocuklar için bakim için imkansiz hale onlara talepleri yapmazlar.

Ayrica çocugunuzun basladiginda için ögretmen ile iletisim pratik bir araç ayarlamak için deneyin. Küçük çocuklar için bu ev ve okul arasinda gidip bir “iletisim kitap” olabilir. Büyük çocuklar için çocugunuzun tarafindan ögretilen olabilir çesitli ögretmenlerle e-posta adresleri veya cep telefonu numaralarini takas anlamina gelebilir. Bu mesajlari okumak ve hareket hatirlamak ya da ögretmenler – Benim e-posta o anlik oldugunu ve ögretmenlere telefon mesajlari geçmek için hatirlamak insanlar dayanmaz gibi en iyi yoldur!

Basit ve etkili iletisim sistemleri özellikle Lisesi yasta önemlidir. Bunu yoksa gün okulda telefon mesajlari birakarak ögretmen ele almaya çalisirken geçirebilirsiniz. Bu arada davranislari kötü var olabilir ve ayni zamanda onlar için birakilir sorunlari uzun anlamak ve çözmek için daha zor hale gelir.

Çocugunuzun temel görüs haline ise, büyük olasilikla onlarin kaynastirma siniflarinin en boyunca onlarla bir yardim ihtiyacimiz olacak. Bu kisi zor çalisma ile onlara yardim ve ayni zamanda asiri için çocugunuzun izlemek için olacak, onlari önce onlari uygunsuz davranis gösteren için sinif, çocugunuzu kaldirmak için firsat saglar. Sinifta uygunsuz davranis, yalnizca onlari diger çocuklar için bir hedef yapacak ve bu olasiligi önlemek için de onlara hizmet edecek.

Yani bu makalede özetlemek için ögretim yili baslamadan önce bol zaman okulu ziyaret etmek düzenlemek gerekir. Eger ögretmen onlarla çalismak için istekli (ve döviz iletisim bilgileri) ile çocuk ve iletisim için olasi sorunlari aramak unutmayin ziyaret ettiginizde.