gençlik spor çesitlilik

Ülke genelinde bazi ebeveynler için, hafta sonlari futbol oyunu baslama zamani, beyzbol vurustan ve turnuva puanlari ölçülür. Arastirmacilar 14 milyonun üzerinde çocuk düzenlenen spor bir tür oyun ve bu gençlerin çesitli mevsime bagli olarak birden fazla spor oynadigini tahmin ediyoruz. Spor iyi sportmenlik, hedef belirleme, ekip çalismasi, ögretim ve çocuklarin aktif bir yasam tarzi için tesvik için önemlidir. Bunlarin yani sira belirgin avantajlardan, organize spor ayni zamanda çok daha büyük ve kültürel açidan önemli bir rol oynayabilir.

Spor atletik hem de sosyal becerileri birlestirmek ve organize bir çerçeve içine karistirmak. Çocuklar genellikle kendi takim ugruna kendi istek ve ego bir kenara koymak gerekmektedir. Onlar ögrenme ve genellikle daha sadece arkadas daha kardes gibi takim arkadaslari arkadaslik vakit geçirmek. Takim üniforma dayanisma ve esitlik belirtmek için giyilir; herkesin üniforma ayni görünüyor. Kazanan – farkli din bu, irk, etnik köken, cinsiyet ve ortak bir hedefe dogru kültür ve is, çocuk, oyun strateji ve hayatin her kesiminden insanlarla iletisim ögrenirler. Bunlar genellikle kendilerini farkli ama esit veya daha büyük becerilere sahip ve herkesin farkli gerçeklestirmek için geldim olanlar için erken yasta maruz, ama farkliliklar da güçlü olabilir. Çocugunuz için farkli bir ekip etkinlik ararken asagidaki spor göz önünde bulundurun:

1. Beyzbol – Beyzbol tüm ekip üyeleri iyi bir iletisim gerektirir sadece, sürahi ve alici, kendilerini infielder ve disari arasinda ve-fielders dis saha oyuncusu, ayni zamanda çocuklar iyi performans mücadele takim arkadaslari yardimci olmak için tesvik eder. Tek tek basarili olarak, çocuklar kazanan bir takim çevreye katkida yardimci ve her çocuk o o gün en iyi oyun yok olsa bile, kendi takim arkadaslari bir bolluk almak bilir.

Major League Baseball farkli etnik ve milletten çocuklara bakmak ve hayran pek çok uluslararasi yildiz ve rol modelleri vardir. Japonya, Kore, Kanada, ABD, Avustralya, Meksika, Küba ve dünya çapinda birçok ülkeden oyuncu var. MLB Orta ve Güney Amerika ülkeleri bir dizi egitim merkezleri vardir ve sürekli olarak oyuncular için egitim ve egitim sagliyoruz. Takimlar yurtdisi sergi oyun oynamak ve baslik için birbirleriyle rekabet uluslararasi takim özellikleri bir Dünya Beyzbol Klasigi olusturduk.

2. Basketbol – Basketbol de iletisim gerektirir. Mahkeme, oyuncular konumlarini hem de savunucularinin konumunu birbirlerine farkinda olun. Ayrica tesvik eder ve skoru baskalarina topu geçerken özverili oyun için oyuncu senin. Tüm oyuncular ve oyunlar uygulamada olusturulan veya oyun sirasinda denir teknik direktör arasinda bir anlayis gerektirir. Basketbol dostluk bir oyun ve bir ekip pratik birlikte geçirdigi daha fazla zaman, daha iyi takim arkadaslari oyunda herhangi bir oyun sirasinda nerede olacagini biliyorlar.

Son zamanlarda, NBA de uluslararasi oyuncu bir akini gördü. NBA lise oyunculari katilmak için izin verir gibi tüm hayatin farkli kesimden ve farkli yas gruplarindan oyuncular vardir. Basketbol çok popüler bir uluslararasi olimpik bir spor ve her farkli ülkeden fanlar binlerce denemeler ve 2 hafta olaylar sirasinda kendi takim destek çikip oldugunu.

3. Futbol – Futbol, ??biz gerçekten tüm farkliliklari gizleyerek üniforma bakin. Çocuklarin kendilerini korumak için giyim kask ayni zamanda ten rengi, cinsiyet farkliliklari ve kültürel ayrimlar gizlemek için bir maske sunuyor. Herkes futbol sahasinda ayni görünüyor; digerinden daha iyi hiç kimse yoktur, büyük bir ekolayzer. Bu, çocuklarin oyun, bunun yerine neye benzedigini veya daha nerede gelen yeteneklerini daha fazla yargilanmak üzere yardimci olur. Beyzbol ve Basketbol gibi Futbol, ??takim arkadaslari gibi fedakarane bir takim arkadasi için kendini feda etmeye arzusu arasindaki iletisim becerileri gerektirir.

4. Diger Spor Programlari – engelli çocuklara yardim odaklanmak katilmak ve iliskiler kurmak bu ülke genelinde toplumlarda diger özel spor programlari vardir. Özel beyzbol alanlari, basketbol sahalari ve tenis tesisleri tekerlekli sandalye, yürüyüse ve koltuk degnegi çocuklarin akranlarinin yaninda spor oynamasina izin. Karisik ligler fiziksel engelli olmadan katilmak ve kendilerini farkli çocuklar hakkinda bilgi edinmek için sans çocuklara.

Birçok kisi spor bölücü ve kendileri için performans tüm oyuncular ile ego odakli düsünebilirsiniz ragmen, ebeveynler bir takimin parçasi olmaktan geliyor memnuniyeti hakkinda çocuklara ögretmek için bir firsat olarak spor kullanabilirsiniz. Çocuklar oynamak gibi hayat dersleri ögrenebilirsiniz, liderlik, takim çalismasi, sosyal beceriler ve onlar da tanimak ve arkadas olmak istediginiz insanlar bak insanlar, konusmak ya da kendilerini farkli oynadigini ögrenebilirsiniz. Çocuk baskalari hakkinda ögrenme ve farkli olanlar kabul açiktir. Biz anne biz ögretim ve biz sadece bu nedenle onlara sagladigi olanaklari ne bilincinde olmasi gerekir gibi.