kabul artilarini ve eksilerini

Evlat ya uluslararasi veya yerli bulunmaktadir. Yani kabul artilarini ve eksileri nelerdir? Ne olursa olsun seçtiginiz türü, bir çocuk kabul artilarini ve eksilerini ortada, ancak, ne digerinden daha iyi ya da kötü. Temelde tüm baglidir, evlat edinen aile ve ne tercihtir.

yerli kabulü

Dogum anne, çocuk ve evlat edinen ebeveynler hepsi ayni ülkede yasayan zaman bir iç kabul ve dogum anne bagli olarak, bazi açik olabilir.

yerli kabulü artilarini

* Bu koruyucu bakim ile yapilirsa bile varolmayan, nedeniyle seyahat ve ek evrak üzerinde düsük maliyetler için daha uygun fiyatli.

* Yeni dogmus alma sansi vardir, siz henüz dogum degil dogum anne ile uyumlu olabilir.

* Sen biyolojik anne tibbi bilgileri ilgili daha detayli ve dogru bilgi alirsiniz

* En bacak çalisma kabulü ajansi temsilcileri ve / veya küçük isçiler tarafindan yapilir, kabul süreci olarak fazla zaman harcamak gerekmez.

yerli kabulü eksilerini

Iç evlat edinme için * Gereksinimler oldukça siki ve aileler kabul için nitelikleri de yüksektir.

* Biyolojik anne fikrini degistirebilir veya beklenmedik bir sekilde kabul edilmesi için çocugunu vazgeçmek reddedebilir. Onun bunu zaman bir kisitlama var olduguna inaniyorum, ama bu yeterli en umutlu anne-babalar için bir önleme degildir.

Bu süreçte gecikmelere neden olabilir ya da bütün kabulü sona erdirilebilir. Ne yazik ki, bu evlat edinen aile bir çocuk bekliyor sadece kabul sürecinin son asamalarinda daha sik ortaya çikar.

* Evlat edinen ebeveynler bir azinlik grubundan bir çocuk tercih özellikle iç uygulanmasi mümkündür az çocuk vardir.

uluslararasi evlat edinme

Evlat edinen anne dogum anne farkli bir ülkede yasiyoruz Ne zaman bir uluslararasi evlat edinme olarak adlandirilir ve anne-baba arasinda çok az veya hiç temas yoktur.

uluslararasi evlat edinme artilarini

Birçok ülkede kabul edilmesi, saglikli ve özel ihtiyaçlari için çocuklar var bol miktarda vardir *.

Uluslararasi evlat edinme için * sartlari ve nitelikleri benimsenmesi diger tür daha az siki olan, kabul sansinizi daha fazladir.

* Sen kabul hak kazanma daha iyi bir sans var ve ana çalisma onaylandiktan sonra size hayallerinizdeki çocuk sahibi olacagindan emin olabilir.

* Sen biyolojik annesi onun fikrini degistirecek konusunda endiselenmenize gerek yok. Bu çocuklar genellikle yetim vardir. Yapmaniz gereken tek sey bir çocugun Referans kabul ve çok geçmeden onlar kollarinda olacaktir. (Ortalama olarak bu süreç 12-18 ay arasinda sürer)

uluslararasi evlat edinme eksilerini

* Bürokrasi çok, gecikmeler yani sira dolandiricilik için artan bir potansiyel için hazir olun. Bazi ülkeler siyasi açidan istikrarli, örnegin olmayabilir. Eger hükümet sizin evlat edinme sürecinin ortasinda el degistirdigi gerekmez.

* Lütfen evlatlik çocugun ülkeye seyahat etmeye hazir olun. Hatta birden fazla yolculuk yapmak ya da bir seferde birkaç hafta kalmak gerekebilir. Bu belki de kendi dil, çocugun kültürü ve gelenekleri ögrenmek gerekir

Onlar dogarlar sonrasina kadar kabul edilmesi için bir çocugun haberdar olmayacak çünkü * Bir yeni dogan almazsiniz. Yani zaman tüm idari engeller de kaldirildi ve nihayet sizin ve aileniz ile birlesmis, büyük olasilikla, hatta belki de biraz büyük en az dört ila alti ay olacaktir.

Bu çocuklarin çogunlugu yasam kosullari iyi daha az yetistirme yurtlarinda ilk ay veya yil yasamis * Çünkü, bazi gelisimsel dizi destek karsilasabilirsiniz.

Bu, tüm çocuklarla her zaman böyle ve gecikmeler var ise, onlarin ihtiyaçlarina katilmak için sevgi dolu ve destekleyici bir aile var bir kez genellikle norm siçrayacak sansi degildir. Bazi insanlar “Ask tüm fethetmek degil” ama diyorum, “kesinlikle yardimci olur”, inaniyoruz.

* Orada ailesinin tibbi geçmisi herhangi bir kayit olabilir ve bu sizi rahatsiz yapabilir. Her zaman yardimci olmak için modern tip test dönüsebilirdi. Eger Referans olsun Ancak, çocugun tibbi geçmisi alacaksiniz.

Kabulü artilarini ve eksilerini birçok yönden kabul aile vazgeçirmek için potansiyeline sahiptir. Ama açik bir zihin ve kalp ile, evlat edinme ikilem üstesinden kesinlikle faydali olacagina.