nasil en iyi dis kasima halkalari seçmek için

Dis kasima halkalari sik sik dis patlama zor zamanda çocugunuzun sunabilecegi en iyi çözümlerdir, metal, kauçuk ya da plastik gibi ögeleri sis dis etleri içindeki basinç rahatlatmak için çok bir sey çignemek bebegin ihtiyacini karsilamak. Eger dis kasima halkalari çesitli arasinda seçim yapmak zorunda dikkate alinmasi gereken bazi güvenlik konulari vardir.

Her seyden önce, en basit dis halkalari ayni zamanda en güvenilir olan, tercihen, bunlar kismen koparma riski en az tutulur, böylece tek basina malzemeden tek bir parça imal edilmis olmalidir. Bu tür önlemler tüm kalpler veya çiçek gibi küçük tasarim detaylari kirdi ve bebekler tarafindan yutulmasi bu yana dis kasima halkalari üretici tarafindan piyasadan çekilen edildiginde durumlar olmustur beri zoraki de degildir.

Metal, plastik veya yüzük dis çikarma lastik arasinda, görüsler çok sik bölünür, biri tam olarak ne seçmeliyim? Her seyden önce, metal dis kasima halkalari genellikle gümüs yapilmis, onlar güvenilirlik bir seviye ile yüksek sinif nesneleri olarak kabul edilir. Gümüs hemen hemen hiç-toksisite ile çok az reaktif bir metaldir, bu nedenle yapisi çocugun sagligi için bir tehdit temsil eder. Ayrica, metal dis çikarma halka daha kolay gelismis verimlilik için buzdolabinda sogutulur olabilir.

Plastik dis kasima halkalari kendi yapisi içinde kimyasallarin her türlü dahil dezavantaji var; kaliteli ürünler tamamen güvenlidir, ancak bunlari satin alirken çok dikkatli alinmalidir. Her zaman yapilmis tam olarak ne görmek için halka etiketi kontrol edin, kullanilan malzemelerin hipo-alerjik niteligine üretim süreci ve bilgi hakkinda bazi bilgiler var olmalidir. Çocuk çizmeyin veya kesilebilecegi üzerinde keskin kenarlar olmalidir.

Lastik dis kasima halkalari en sik kullanilanlardir: istatistik metal veya plastikten yapilmis ürünlere göre lastik halkalari üst satis yapmak oldugunu göstermektedir. En büyük avantaji lastik bu bebegin çigneme egilimi için mükemmel yapar, ne çok sert ne de çok yumusak olmasidir; halkalari dogal kauçuktan yapilmis çünkü dahasi, herhangi bir tehdit riski olursa olsun vardir. Çocugun halka oldukça sert tedavi verecektir beri konusunda dikkatli olmak gereken tek sey bozulmasidir.

Onlar çok fazla maliyeti olmaz temel ögelerdir beri dis kasima halkalari ve fiyat kesinlikle bir sorun degildir. Böyle bir dizayn kesinlikle yapisinda kullanilan kimyasallarin çok sayida göstermektedir beri Neyse, tavsiye iyi bir kelime, çok renkli dis kasima halkalari kaçinmaktir. Ve son olarak, mümkün oldugunca sik halka temizlemek için emin olun, aksi takdirde bebegin enfeksiyon her türlü alma riskine maruz kalmaktadir.