ögreterek çocugunuzun güvende tutmak

Çocugunuzun güvenli tutulmasi bir is daha fazla degil, bir ebeveyn olunca size aldi bir sorumluluktur. Bir çocuk ebeveyn çocuk terbiye ve dogru ve yanlis olani bastan ögretmek gibi bir yetiskin bu yüzden size kalmis gibi verimli olarak kendini dikkat çekmek için mümkün degildir. Onlar kendi kararlarini için ücretsiz olmasi gerektigini, çocuklarinin istedikleri ne olursa olsun yapmak için izin gerektigini anne söylemeniz son zamanlarda yüzeye gelmis pek çok teori olmustur. Bir çocugun bir zihin almak ve hayatlarini yoluyla koruyacak seylerle doldurun yoksa Ama sonra onlar acemilik sesleri ile dolu olacak ve bu trajediye yol açacaktir.

Eger bir yabanci tarafindan yaklasti islemesi gereken nasil meselesi söz konusu oldugunda dogru yanlis gelen çocuklara ögretmek için zaman ayirin yoksa en örnegin ele alalim. Yapmak için bir çocuk için akilli sey, belki olabilir ve kaçmaya kadar yüksek sesle çiglik olacaktir, ama doganin çocuk güvenen vardir. Onlar bunlari bir hayvan tarafindan zarar için firsat açiyoruz bir yabanci tarafindan yaklasti zaman yapmak için çocugunuzun dogru yanit ögretim degil tarafindan.

Isin gerçegi bir gençlik acemilik av için baska bir sey istiyorum orada bir sürü insan olmasidir. Bir ebeveyn çocugunuzun halledilir emin olmak için gibi size kalmis. Genç yasta, çocugunuzu bilgilendirin. Inisiyatif, üst, onlar çocuk vardir. Sadece bu çocugun gelismeye ne zaman, çünkü ne yaparsaniz yapin bu sevgi ile temperli oldugundan emin olun.