tüm akillica olabilir

Florida ve yüzme havuzlari el ele gider. Biz öncelikle bizim evine tasindi, bizim havuz bir muhafaza yoktu. Bu nedenle, önünde büyük bir agaç tüm yapraklari içine dökülüyor, ve onu korumak için gerçekten zor oldu. Biz havuz soguk dondurma sonra bir muhafaza almak kadar sona erdi, ve! Havuzlari ile o sizin, burada benim hata ögrenebilirler. Biz sadece havuz için bir isitici, bir klima ünitesi benzer bir isi pompasi satin aldi. Sen ne olursa olsun sicaklikta ayarlayin, ve sadece dogru tutmak için ve baslayacak. Peki, biz en ucuz modeli satin yoktu, biz ortada bir aldi. Ayrica 10 yil garanti vardi. Kullandiktan sonra, bir yil ve bir buçuk, kirdi. Yagi havuza sizinti! Ben sirket aradi ve benim için sürpriz, onlar is çikti! Sadece benim sans, ayni zamanda kendi parçalari yapti. Ben geçici olarak adlandirilan ve bu kadar çok insan sadece o is yapmak için bir yol oldugunu söylemek için, bakmak gelmisti. Ben sadece atmak zorunda kaldi bu konuda hala ödeme yapmak oldugunu önemsiz bir $ 5.500 parça vardi!

Yüzme havuzlari kesinlikle bir para çukur, ancak çocuklar oldugunda, ayni zamanda eglenceli olabilir. Eger bir ve on dört yas arasindaki 900 çocuk kaza bogulmaktan her yil ölmektedir oldugunu biliyor muydunuz? Bogulma Kaliforniya tek basina eyaletinde dört üzerinden bir yas arasindaki çocuklar için kaza sonucu ölüm ana nedenidir. Ben gerçekten kendi çocuklari, torunlari veya küçük hayvan Bunu önlemek için her seyi yapmak için ikna etmeye bu rakamlar gerekmez eminim?

Bir Havuz Koruyucu Havuzu Alarm bir havuz ile hiç kimse olmadan gereken bir seydir. Bu çocuklarin veya hayvanlarin da denetimsiz havuza düstügünde otomatik olarak alarm verir sisteminin elektrik izleme tip. Bu havuz kenarinda oturur, ve, tasinabilir kendi kendine yeten ve çok hafif, ve hepsinden önemlisi, bunu çalistirmak için basit. Yüzme havuzuna giris uzak alicidan birimi ve evde yüksek sesli bir alarm açma, havuz alarmin elektrik sensör tarafindan tespit edilecektir.

Havuz alarm kurulum çok kolay, ve bunu yükledikten sonra manuel olarak uyku moduna koymak kadar alarm hazir modunda her zaman, çünkü bu de-aktif olmayacaktir. Bu ana üniteden iki yüz ft için evde kadar monte edilebilir bir uzaktan kumanda alicisi ile birlikte geliyor. Ayrica on iki volt güç kaynagi ile birlikte gelir. Yaklasik bir yil sürmesi gereken bir 9 volt pil kullanir. Havuz alarm ve kumanda alicisina sesler bir sesli düsük pil göstergesi vardir. Bu çevrenizdeki Küçük çocuklu bir havuz varsa hiçbir bakim aile olmadan gereken bir seydir.

güvenligi sizin,

regina jacques