Kendi önümüzdeki bebegin cinsiyet seçimi

kendi dogacak çocugun cinsiyet seçimi

Aslinda gelecekteki çocugun cinsiyet seçmek istedi mi? Bu ne kadar etik tartismalari vardir, ancak gerçek su ki, belirli bir cinsiyet bir çocuga sahip olma olasiligini artiracak istihdam edebiliyoruz güvenli ve dogal yöntem vardir oldugunu. Bu etik ya da degil kalmamak senin kadar fazla. Eger bir erkek ya da kiz (anlayisina ve üzerine önce bir erkek ya da kiz seçmek için% 100 SureFire teknigi ne yazik ki var) olma sansi artiracagini girisimi edebiliyoruz çok sorunlar vardir.

Bu yöntemler Y kromozomlu sperm (bir çocuk almak için gerekli oldugunu) X kromozomu (bir bayan almak için gerekli olan) ile sperm son derece farklidir gerçegine dayanir. Bu sperm farkliliklar ve nasil hangi kromozom dölleme yetenegine sahip yönetmek için kullanabilirsiniz anlayarak, çocugunuzun muhtemelen olacak ne cinsiyetini ögrenmek için yetenegine sahip olacaksiniz. Bu sperm ile ugrasmak zorunda çevre kontrol ederek en etkin yapilir. X kromozomu sperm diger insanlar gelismek ise Y kromozomu sperm bazi türleri gelisirler.

Ki bu sperm etkilemek için neler yapabileceginizi kontrol edelim!

Kisinin Diyet plani Etkisi

Y sperm X sperm çok daha asit gerekir iken, dogada alkali var bir ortam gerektirir. Sizin vücut ve PH seviyesi servikal akinti ne kadar kalin oldugunu belirlemek ve istenen sperm etkili yoluyla elde etmek için bir konumda olacaktir olsun veya olmasin. Çok daha büyük olasilikla bir kiz sahip olmak için, kalsiyum ve magnezyum zengin olan bir diyet plani yemek gerekir. Daha çok bir çocuk sahip olmak için, sodyum ve potasyum açisindan zengin bir diyet gereklidir.

zamanlama her seydir

Eger iliski varsa büyük ölçüde genç ve cinsiyet etkileyebilir. Y sperm kisa sürede yumurta elde etmek oldugundan, bu sadece bir çocuk alma olanaklarini artirmak için yumurtlamak o gün için zaman iliski için gereklidir. Onlar ve hala canli iken yumurta ulasmak için olanagina sahip olacak.

Bir kiz var edebilmek için, arkasinda daha saglam X sperm birakarak, ölmeye Y sperm zaman vermek gerekir. Bu zaman iliski yaklasik iki üç gün önce yumurtlama gerekir anlamina gelir. Bu yumurta elde etmek için yeterli bir süre daha fazla X-sperm verir.

Pozisyon önemi

Eger iliski için seçtiginiz yer de çocugunuzun cinsiyeti belirleyebilir. Bir kez daha, sperm arasindaki farklar için tekrar geri düsmek. Y sperm mümkün oldugunca az zaman olarak hedeflerine ulasmak için var. Bu onlar yumurta almalidir seyahat süresini, muhtemelen gibi serviks yakin olarak çikacak anlamina gelir. Derin penetrasyon için izin Pozisyonlar idealdir.
Bir kiz sahip olmak için, daha zor Y sperm zamaninda hedefe ulasmak için yapmak gerekir. Bu demektir ki sig nüfuz gerçeklestirilir tam pozisyonlari gerekli olmasidir. Sperm muhtemelen X sperm onlar yumurta ulasmak zorunda sans vererek, ve Y sperm ölmeye izin, rahim agzindan daha yok yatirilir.

Yani sonuç diyet, zamanlama ve pozisyon Çocugunuzu muhtemelen ne olacagini cinsiyet etkileyen önemlidir. Yalniz onlar yeterli, fakat hepsi de sizin daha çok dogrudan bebeginizin cinsiyeti muhtemelen ne olacagini etkilemeye gidiyoruz birbirleriyle istihdam olmayabilir!

Aslinda gelecekteki çocugun cinsiyet seçmek için istenen mi? Daha bu gerçekten ne kadar etik daha tartismalar vardir, ancak gerçek su ki, belirli bir cinsiyet bir genç alma olasiligini artacagi istihdam edebiliyoruz güvenli ve dogal yöntemlerle bulabilirsiniz oldugunu. Bu etik ya da sen kadar degil soldurmanin. Eger bir erkek ya da bayan (önce bir erkek ya da bayan toplama ve anlayisi üzerine bir 100% güzelliginde yöntemi ne yazik ki var) alma sansini artiracak denemek için edebiliyoruz çesitli sorunlar vardir.

Bu yöntemler Y kromozomlu sperm (bir çocuk için gerekli oldugunu) X kromozomu (bir bayan almak için gerekli oldugunu) ile sperm son derece çesitli oldugu gerçegi dayanmaktadir. Bu sperm farkliliklar ve nasil hangi kromozom dölleme edebiliyoruz kontrol etmek için kullanabilirsiniz anlayarak, bebeginizin olacak konum ne cinsiyet belirleme olanagina sahip olacak. Bu gerçekten sperm ile ugrasmak zorunda atmosferi kontrol ederek en etkin yapilir. X kromozomu sperm diger insanlar gelismek ragmen Y kromozomu sperm bazi türleri gelisirler.

Ki bu sperm etkiler yapabilir ne kontrol edelim!

Diyet plani Etkiler

Y sperm X sperm çok daha asit ihtiyaç duyarken, dogada alkali bir ortam gerektirir. Sizin vücut ve PH seviyesi servikal akinti ne kadar kalin oldugunu belirlemek ve tercih edilen sperm etkili yoluyla elde etmek mümkün olacak olup olmadigini. Çok daha büyük olasilikla bir bayan sahip olmak için, kalsiyum ve magnezyum açisindan zengin bir diyet plani yemek gerekir. Çok daha büyük olasilikla bir çocuk sahip olmak, potasyum ve sodyum açisindan zengin bir diyet gereklidir.

zamanlama her seydir

Eger iliskiye zaman büyük ölçüde çocugun cinsiyet etkileyebilir. Y sperm hizla mümkün oldugunca yumurta ulasmak için var oldugundan, zaman iliski için bir çocuk sahibi olma olanaklarini artirmak için yumurtlamak o gün için önemlidir. Bu ve hala canli yaparken Onlar yumurta elde etmek mümkün olacak.

Bir kiz var edebilmek için, arkasinda daha saglam X sperm birakarak, ölmeye Y sperm zaman vermek gerekir. Bunun anlami sadece zaman iliski için yaklasik iki ila 3 gün yumurtlama önce sahip olmasidir. Bu yumurta elde etmek için yeterli zaman daha yüksek X-sperm içerir.

yeri ve önemi

Eger iliski için seçtiginiz yer de çocugunuzun iliski belirleyebilir. Bir kez bir kez daha, biz sperm arasindaki farkliliklari tekrar geri düsmek. Y sperm muhtemelen gibi küçük bir zaman olarak hedeflerine ulasmak için var. Bu onlar yumurta almak gerekir seyahat süresini, muhtemelen gibi serviks yakin olarak çikacak anlamina gelir. Derin penetrasyon için izin Pozisyonlar idealdir.
Bir bayan sahip olmak, bunu zamaninda hedefe ulasmak için Y sperm için daha zor olabilir için izin vermelidir. Bu demektir ki sig nüfuz elde edilir konumlari gerekli olmasidir. Sperm X sperm onlar yumurta ulasmak için gereken sansi veren ve Y sperm ölmeye izin, ek uzak rahim yatirilacaktir.

Yani sonuç diyet plani, zamanlama ve pozisyon çocugunuzun ne olacagini cinsiyet etkileyen önemlidir. Yalniz onlar yeterli olmayabilir, ancak dogrudan çocugun iliski ne olacagini etkileme basligi çok daha büyük olasilikla hep birlikte istihdam!