tip çocuk ve doktor bekleme odasi oyuncak için check-up

, Doktor çocuklar için travmatik olabilir. Eger bekleme odasinda nöbetleri konusunda endiseli iseniz, burada onunla basa çikmak için ipuçlari. Doktorlar kendi küçük hasta eglendirmek için doktor bekleme odasi oyuncak saglayarak sorunu ile ilgileniyor. Ama sadece doktor için çocuklar getirerek daha var – bu onlari saglikli yasam aliskanliklari ögretmek zamani.

Çocuklar ve doktorlar

Daha çocuk doktoru ile rahat olur, o kadar iyi siz ve çocugunuz için. Ama bir ebeveyn olarak, doktor için çocuklar getiren Survivor TV dizisi ödülü için çabaliyorlar kadar zor olabilir ki, olsa da, bir gerçektir.

Iste özet: Eger doktor için zamanlama uygun var, konfor oyuncak bir sürü paketi ve klinige uzun bir sürücü için çelik sinirlerinizi ve doktorun bekleme odasinda sizde için saat harcamak. Aceleyle evden getirdigi oyuncak ve atistirmaliklar sikici bekleme oyundan çocuklarin zihin çikarmak için tek oyalama vardir.

Oradayken, size, eglendirmek dikkatini dagitmak ve tüm kendiniz için doktor sirasi sizde kadar çocuklari eglendirmek için var. Bu o çocuk klinikleri renkli ve ilginç doktorun bekleme odasinda oyuncaklar istifleme olsa da, iyi bir seydir.

Ama doktor için ziyaret ötesinde, çocugunuzun bu randevu ödüllendirici ve çocuklariniz için daha az sikinti yaparak doktorunuza güven yardim etmelisin. O hasta ziyaretleri için degil sadece, düzenli check-up için çocugunuzun getirerek baslayabilirsiniz. Doktor olanlar oturumlari iyi ve saglikli aliskanliklar gelistirmek için çocugunuzun takdir yolculuk baslar.

çocugunuzun doktoru ile ilgili

Doktorlar çocugunuz için en iyi tibbi bakim vermek için sizinle birlikte çalismaya haziriz. Bir ebeveyn olarak, asagidaki ipuçlarini uygulayin:

* Doktorun sorularina dogru yanitlar saglamak için gözlenen belirtilerin dikkat edin.
* Dikkat dagitici kaçinin, bu nedenle randevu sirasinda odakli kalabilir.
* Doktorunuz anlayamiyorum seyler heceleyerek edelim.
* De dinlemeye hazir olun.
* Çocugunuzun doktoru olan güveniniz göster.

Çocugunuzun doktoru ile bir bag gelistirmek çocugunuzun refahi etkileyebilecek konulari görüsmek için daha kolay hale getirecek. Bosanma, engelli ve sevilen birinin ölümü gibi konularda duygusal ve fiziksel olarak çocugunuzun etkileyebilir endiseleri vardir.

Doktor danisma odasinda sizde önce, doktor bekleme odasinda semptomlarin kontrol listesi inceleyebilirsiniz. Oyuncaklar, arada, çocugunuzun eglendirmek, ya da oynarken diger çocuklarin çocugunuzun dikkatini yönlendirebilirsiniz izliyor olacak. Bu bekleme sirasinda ihtiyaç molasi verir.

Daha küçük çocuklar olsa da, doktorun bekleme odasinda oyuncak ve diger çocuklarla oynarken gözetim altinda olmasi gerekir. Bu randevu ve doktorun ofisine uzun sürücü almadan önce bu notlar gerekecek demektir.

Küçük çocuklar ile, doktora götürmek için dedesi veya dadi güvenmeyin. Orada seyler dedesi veya dadilar doktor sorulari yanitlayan ve doktorun talimatlari izleyerek veya dogru sorulari sorarak gibi, iyi yapamaz.

Onlar oyun kendi kogusta izlerken sadece doktor bekleme odasi oyuncak takdir edebilirsiniz. Bu yüzden daha iyi kendinizi çocuklari almak. Saglik bilinci dogru dogru yolda onlari baslatmak ve onlarin doktorlari ile güvenli büyümelerini izliyorum.