çocuklar için saglikli aliskanliklar

Bir çocugun hayatinda yardim erken egitim ve erken etkiler gelecekleri için onlari kurmak. Birçok anne-baba, okumak sarki ve gelismekte olan beyinde ögrenme merkezleri tesvik için bir yol olarak anne karninda iken hala çocuklarina konusmak için seçin.

Ögrenme, ancak yasamin ilk birkaç yil içinde hiper-hassas oldugunu ve bu nedenle istediginiz ve beklediginiz rahim disinda sagdan çocugunuzun ögretim baslamak için önemli bir seydir. Bunu yapmanin en önemli yolu bunlari yapmak istediginiz davranislari taklit etmektir. Bebekler yine de sessiz ve konusmak mümkün olmakla birlikte, izleme ve dinleme ve ögrenme her vakit geçiriyorlar.

Simdi emin Çocugunuz henüz dislere sahip, ancak dis firçasi her gün izleyerek, onlar davayi takip isteyeceksiniz fark ve onlar hakkinda daha fazla bilgi vardir degil onlar bunu görmek her zaman. Birçok kisi yapmak hata onlar biraz eski sonra vb denemek ve ögretmek çocuklari seyler, dis firçalama, el yikama gibi, ve etmektir. Ama iyi hijyen ve iyi saglikli beslenme aliskanliklari hem erken kurulur, bu nedenle erken bu davranislari asilamak için son derece önemlidir. Sen onlar ne yaptiginizi kabul oldugunu fark bile önce, çocuklar için davranislari modellemek gerekir. Çok farkinda, fark çok daha fazla farkinda.

Simdi, birçok kisi iyi hijyen önemini fark Yüklü, ancak günümüz toplumunda hemen hemen sarttir. Çocuklar mikroplar onlarin en kötü, yikama ve örnegin görgü hapsirma uygun el gibi seyler, aslinda onlari saglikli tutmak ve mikroplarin yayilmasini azaltabilir altindadir 4, yasina, okul kapali basligi ile.

Saglik ve iyilik ve en ebeveynlerin odak noktasi olmalidir. Çocugunuzun saglikli tutmak için, görgü ve iyi hijyen aliskanliklari olmazsa olmazlardan. Hastalik çocugunuzu korumak için en iyi yolu onlari temiz ve mikropsuz serbest tutmak için, ve erken ögretmek ve onlardan beklemek daha ne daha iyi bir yol. Her zaman sizin eylem ve davranislari taklit edecek unutmayin, bu yüzden onlardan görmek istemediginiz bir sey oldugunu göstermez.