tuvalet egitimi koltuk – bir satin alirken bu 3 yönlerini görmezden asla

Tuvalet egitimi en anneler nefret bir dehset bir görevdir. Bununla birlikte, uygun bir sekilde ya da her ikisi çocuklarin yani sira anne çikabilirler olabilir için baska sorunlarin içinde yapilmalidir. Dogru koltuk seçimi çocuklar ayna çocuk bezi yapmak için büyük bir katki ve lazimlik kullanmaya baslayin. Sonra sag tuvalet egitimi koltuk seçimi konusunda size yardim etmek için, burada sorunsuz deneyime sahip sekilde göz ardi asla listelenen 3 yönleri vardir:

yetiskin klozet uygun degildir
Yetiskin klozet onlar çocuklar için rahatsiz ve güvensiz olabilir gibi çocuklar tarafindan kullanilmak üzere uygun degildir. Çocugun düsme veya bunlari kullanarak huzursuz olabilir. Bazi çocuklar bile özellikle büyük tuvalet ve kizarma ses kullanarak korku. Bu küçük çocugunuz için iyi bir tuvalet egitimi koltuk seçmek için ihtiyaç sorar.

Kullanim güvenligi zorunluluktur
Çocuk için bir lazimlik koltuk seçerken, iyi tutar emin olun. Bir dalgali ya da dengesiz koltuk çocuk düsmek ya da daha kötüsü, onu yaralanmasina neden yapabilir. Ayrica, tasarim ve stil kiyafetleri içinde dikis, çatlak çok sayida olmayan bir koltuk seçin. Bunlar sadece çocuk bunlari kullanarak zor bir zaman vermek olmaz ayni zamanda sizin için temizlik sorunlari teskil eder.

çekici renk ve desen seçin
Eger güvenlik ve rahatlik cephede dikkat ederken, her iki çocugun bakis açisi görmezden hakkinda özel olabilir. Çocuk renkli, eglenceli seyler seviyorum ve bu yüzden çekici ve çocugunuzun fantezi yakalar bir lazimlik egitimi koltuk satin almak için yardimci olacaktir. Pek çok seçenek vardir kullanilabilir-bu yüzden onun / en sevdigi animasyon çikartmalar, renk veya temalarla birini seçin. Bu ayni zamanda cosku ile çocuk doldurup onu daha iyi ve daha hizli ögrenmek yardimci olacaktir.

Yukaridaki yönleri ve egzersiz sabir dikkat ve lazimlik egitimi küçük bir artik zor bir görev olmaz emin olabilirsiniz.