ebeveynlik – Haziran için audado özel teklifler

Ebeveyn son zamanlarda ortaya çikmistir ve çok popüler hale geldi. Bu okulda bir çocugun örgün egitim ile ilgili degildir. Bu ebeveyn-çocuk iliskisi ile ilgili. Okul, çocugun genel bilgi verir; evde anne kendilerini anlamak anne olarak hayatin bir çocuk genel bilgelik verir.

Insanlar bir çocuk “ebeveyn” derken o ya da “bir ebeveyn, olmak” anlamina gelen “ebeveyn görevleri yerine getirmek.” Bir çocuk olan herkes ebeveyne sahip oldugu için o da ebeveyn görevleri ne kendi görünümü vardir.

Güvenlik ve kalkinma için çocugun ihtiyaci – Genel olarak, ebeveynlerin çogunlugu bu görevleri bir çocugun temel ihtiyaçlarini saglamak için oldugunu kabul ediyorum. Bu bir çocugun beden, zihin ve ruhun güvenlik ve kalkinma anlamina gelir. Diger bir deyisle, bu, fiziksel, zihinsel ve duygusal güvenlik ve gelismedir.

Anne ve baba olmak bir çok sey, ama kolay nadiren bunlardan biri. Bu nedenle, anne-babalik ancak degerli ebeveynlik ipuçlari isi daha kolay yapabilirsiniz, zor bir is olabilir.

audado özel ebeveynlik teklifler sunar

“Çocuk Love Wonderful Yollari” eyleme sevgi koymak ve çocuklarinin hayatinda çok iyi baslangici vermek isteyen ebeveynler için bir nefis tatli ve asagi-toprak kilavuzdur. Bu öneri ve güven dolu bir ebeveyn ve çocuk arasindaki bagi güçlendirmek için bir reçete var.

“Çocuk Ask için harika Yollari”, güçlü yapi aileler beslenmesi ve bakimi için fazla 65 ilham verici, gerçek hikayeler sunuyor. Itibaren duygusal ve ahlaki, eglenceli ve frivolus için, yazar Judy Ford hayatiniza daha fazla sevgi ve kahkaha getirir.

“You Ever olun edecegiz 6 En Önemli Kararlari” olarak, Sean Covey, uluslararasi çok satan Etkili Gençler 7 Aliskanligi yazari, gençler onlar bilinçli ve akillica kararlar için gereken güçlü tavsiye verir. Dünyanin dört bir yanindan gençler gerçek hikayeler kullanarak, Sean, okulda basarili iyi arkadas olmak, anne ile birlikte almak, akillica kalma ve cinsiyet konulari ele, bagimlilik kaçinmak ya da üstesinden gelmek, özgüven olusturmak ve çok daha fazlasi nasil gençler gösterir. Sinavlar, bu yenilikçi bok hayatta ama kendi teen yil boyunca ve ötesinde gelismek sadece gençlere yardimci olacak özgün çizgi film, ilham tirnak, ve eglence ile tika basa dolu.

bir torun sevmek harika yollar

Dedesi oynadigi essiz rolü onurlandiran, bu nefis iç açici ve asagi-toprak sesli kitap aktif olarak blok asagi yasayan veya ülke genelinde olsun, torunlari yasamlarinda katilabilir nasil altmistan fazla ilham verici öneriler sunar.

Judy Ford bir büyükbaba olarak kimliginizi gelistirmek için, daha hediyelerini müteahhit daha oldugu için pratik ipuçlari verir ve velilerle çatisma tamamlamak degil, yollarini.

Bir Torun Ask için harika Yollari her gün sayimi yapmak nasil gösterir: Bir bütün dedesi için sahip olmasi gereken!