5 faaliyetleri çocuklar yagmurlu bir günde yapabilirsiniz

Disinda olmak ve yagmur bütün gün evde onlari tutuyor seviyorum çocuklar varsa, bol çocuklar disinda içinde hem de eglenmek için yapabileceginiz aktiviteler vardir. Nasil yagmurlu bir gün eglenmek için çocuklar Ögretim onlari günes tekrar çikar unitl mesgul edecektir.

Çocuklariniz için bir hazine avi planlayin. Evin arasinda küçük ögeleri gizlemek ve çocuk onlari bulmak olabilir. Eger gizleme iyi iseniz, bu onlari saat sürebilir. Çocuklar genç iseniz size gizli ne bos kagit üzerine çizin ve bulmak için onlara verebilir. Iyi bir atistirma veya sevdikleri show tv izlemek gibi themost ögeleri bulur çocuk için güzel bir sürpriz var.

Evde kamp gibi bir sey yok! Bazi sayfalari veya battaniye alin ve bir çadir yapmak. Okumak için kitap veya boyama kitaplari çocuklar verin. Onlar yas küçük bir yasli iseniz, marka vardiya çadir altinda bir el feneri ile hayalet hikayeleri anlatmak. Eger besleyici atistirmaliklar ve çocuklar için meyve suyu paketleri bol oldugundan emin olun. Çocuklarin hayal gücünüzü kullanin ve dünyanin herhangi bir yerinde onlar olmak istiyorum kamp hayal yardimci olur. Onlar içinde çadirda kendilerini eglenceli ise kamp saat sürebilir. Hatta mobilya farkli parçalari arasindaki çadir genisletmek ve bunu yapmak istiyorum o kadar büyük yapabilirsiniz.

Önceden biliyorsaniz en yakin buz pateni pisti için önceden bir satir, plan birkaç gün için bir gezi yagmur olacak, hatta kapali yüzme havuzu ya da kütüphane. Birçok kütüphane simdi bir hikayeci var ve bu her zaman çocuklar için büyük eglence saglar. Hikayeci genellikle çocuklar için ekstra bir itiraz ekleme hakkinda okuduklari bir karakter giyinmek olacaktir. Onlari okuduklari ve en kütüphaneler simdi de kontrol edilebilir film yapmak istediginiz bazi kitaplari kontrol edelim. Daha sonra, eve gelip çocuklarin film okumak veya atalim.

Çocuklarinizin oyalamak için yagmurlu bir günde yapmak için baska bir eglenceli bir sey el sanatlari yapmaktir. Her zaman bir proje yapmak için kagit tabak, makarna ve gida boyasi alabilir. El Sanatlari yatirim para çok az olan ev ürünleri kullanilarak yapilabilir. Bir çocuk hayal güçlerini kullanacak ve onlar created nasil sasiracaksiniz. Bir kagit torba alin ve onlari boya ve bir sapka yapmak için baska büyük tekne ve bunu yaptiktan sonra ne zaman boyayabilirsiniz kendilerini yapalim. Ya da çocugunuzun bazi kuru fasulye vermek ve bir kagit tabak için tutkal onlari izin ve seçtikleri herhangi bir tasarim yapmak.

Her çocuk masa oyunlari gibi kartlari seviyor. Kart destesini kullanarak bir ev insa. Genellikle kartlari zaman zaman düsecek çünkü bu biraz zaman alacaktir ve bastan baslamak zorunda. Sadece Go Balik veya Konsantrasyon gibi çocuklar için üretilen bir normal kart oyunu oynayabilir. Etrafinda tahta oyunlari olan çok eglenceli olabilir. Disarida yagmur yagiyor zaman gerçekten tahta oyunlari oynamak sadece zaman, özellikle de çocuklar için sabirsizlaniyoruz.

Yagmurlu günlerde onlarin yüzünde üzgün bir görünüm ve “Ben Fore ediyorum” tekrar tekrar hat alarak çocuklarin rahatsiz izin vermeyin. Orada yagmurlu bir günde yapilacak çok sey var ve bu iç faaliyetleri hakkinda en iyi sey, bir ömür boyu anilar olusturmak.