akilli bir ebeveyn olmak

Çocuklar akilli günümüzde, onlar onlarin yas iken biz kadar aptal degildir. Olarak Hatirladigim kadariyla çocuklar gibi ben çok aptal ve neredeyse egitim benim ilk yillarinda bir sey konustu. Benim sinif ögretmeni her zaman bir sey ben sinif ve benim el yazisi çok perisan oldu ve o açikça benim kitap yazmak için kullanilan ne yapmak asla konustu asla sikayet etti. Peki ben onlar çok akilli aslinda oldugundan daha oldugu gibi bu bugünün çocuklari durum böyle olmazdi eminim. Bugünün çocuklari bunlari size beklediginiz asla cevap verebilir ve ögrendikleri ve biz onlari yapiyor ya da bize söylemek gördüm bilmek için sürpriz olurdu küçük seyler gözlemlemek. O kadar çok yeni kelime, yeni kavramlar ezberlemek ve uzun tekerlemeler ve okulda onlara ögretilen siirler ögrenebilirsiniz. Onlar okula gitmek ve yeni arkadaslar için seviyorum ve onlarla zaman geçirmek.

arkadasimin kizi bir ev küçük bir çocuk çocuk satin aldi ve o erkek arkadasi ve herkes eger onu kabul edin herkesin önünde ilan etti. Ben erkek ve kiz yasinin 4 yil oldugunu söylemistim size bana inanmazdi. Anne ona kulaklarina inanamadi ayni zamanda sok ve güldü oldu. Eh onlar her gün kizi oynamak için geldi o zaman küçük bir çocuk kabul etmedi.

Dolayisiyla, sadece günümüz yasam tarzi çocuklar biz kadar akilli iseniz anne önlerinde bir adim var ve yasam yürüyüsler onlara ayak uydurmak olarak düsünün. Biz oynamak için çocuklara vermek oyuncaklari biz oynadi ama bu onlarin zaten gelismis becerilerini tamamlamak ve yenilerini gelistirmek için yardimci olacak gibi bu nesil için motorlu oyuncaklar öneriyoruz oyuncak türüdür.

Motor oyuncaklar (Danimarka motorisk legetøj içinde) bu nedenle ben olanlar gibi el yazisi girmesini onu engelleyen kaba motor becerileri ve çocugun ince motor hareketlerini gelistirmek için yardimci olur. Bu oyuncaklar ile oynamak için eglenceli ve bazi yerlerde onlar da (Danimarka institutionslegetøj olarak) kurum oyuncaklar var. Onlara ayak uydurmak, böylece Bu sekilde, her sey gelecek nesiller için çok akillica disari çalismis olabilir.