bebek monitörleri sagir ebeveynler için harika bir yardimci olan

Onlarin yeni dogan ile uyandi zaman bir ebeveyn hakkinda düsünürdüm son seylerden biri, onlarin aglama özel olmasidir. Bir sagir ebeveyn, bu oldukça farkli bir durumdur. Bebeginizi duymak mümkün degildir zaman o zaman çok cesaret kirici bir deneyim olabilir. Senaryo endise verici kilan bir sey risk altinda bebeginizin `in güvenlik koyuyor olmasidir. Iyi haber sagir ebeveynler için bebek monitörleri neyse olmasidir.

Bir bebek monitörleri anne bebeklerini biraz dikkat gerektiren her zaman bildirir. Monitör bebek bir gürültü algiladiginda bir transmitter.The alici ile aliciya gönderir genellikle ebeveynler tarafindan tasinan cihaz düzenlenen bir cep eldir.

Evin baska bir yerinde olsa bile normal bir anne, bebek `in çigliklari duymak çok az sorun var. Bu cihazlar, ana `in bir görsel veya aralik isitme bir uzantisi olarak kabul edilebilir. Bazi isitme sorunu olsa bile herhangi bir üst, onlarin yeni dogan düzgün izlenir güven olabilir. Bu araçlar mümkün kilar.

özel özellikler

Bir bebek bakimi için oldugunda genellikle isitme güçlügü yasamaya Ebeveynler daha zor sorunlarla karsi karsiya. Hepsi bebek `ihtiyaçlarina saglamak için var ama ne yazik ki hala onlarin yeni dogan` in çigliklari duymak mümkün olmayan ugrasmak zorunda kalmiyor.

Isitme sorunlari olan ebeveynler için yapilan bebek monitörleri yanip sönen isikli alarm ve / veya titresimli alarm ile donatilmistir. Bebek dikkat edilmesi gerektiginde bu ek özellikleri ile ana uyarilir.

Birkaç monitörler de bebek agliyor anne uyarmak için yetenegine sahiptir. Geçerli bir model iki part.A ana saat ve küçük bir ses sensörü olusan bir alicisi vardir. Ana saat sonra ebeveynlerin yatak altinda konumlandirilmis bir titresimli çubuk, bagli oldugu ses alarm sistemi gibi davranir. Çocuk alarm sistemi devreye agliyor her zaman, çubuk sonra titresir ve anne uyanir.

Bebek monitörleri bir çok bebeginizin izlemenize olanak saglar LCD ekranlar insa etmislerdir. Bir çocuk ile yanlissa onlar gördügünüz gibi bu, sagir ebeveynler için çok büyük deger tasimaktadir.

bir bebek monitörü satin almadan önce dikkate almak yönleri

Atladigi ve en pahali bebek monitörü kapma her zaman en iyi fikir degildir. Önce gerçekten bebek monitörü o var ve en iyi bu ihtiyaçlari uygun olani satin almak istiyorum ne özellikleri anlamaya gerekir. Gereksiz bir lüks olarak bir bebek monitörü düsünmeyin, çocugunuzun `in hayatini kurtarabilir unutmayin.

Tasinabilirlik Bir bebek monitörü satin almak için ariyor zaman da düsünülmelidir seydir. Eger evin etrafinda çok aktif iseniz, o zaman yemek masasi olmaz en iyi seçim olacak bir bebek monitörü seçerek.

Bebek monitörleri sagir ebeveynler diger ebeveyn ile ayni güvenlik vermek için vardir. Seçim olabilir piyasada bebek monitörleri büyük bir seçim vardir. Online degerlendirmeleri okumak ve bilinçli bir seçim yapmak. Bu simdiye kadar yapilmis en iyi satin biridir.