Bebek yorumlama bir ebeveyn olarak ilk yil gülümsüyor

Bebek yorumlama bir ebeveyn olarak ilk yil gülümsüyor

Bebeginizin ilk bir hayran küçük bir gülümseme ile yukari bakar zaman her yeni ebeveyn için bir esik an. Sen ilk basta size gülümseme zaman demek ne demek olmayabilir biliyorum, ama yine de özel bir andir. Ve tabii ki, her anne-baba bu ilk gülümseme arkasinda bir anlami olup olmadigini bilmek istiyor. Bazi insanlar sadece bebeginizin açinizdan biraz hazimsizlik oldugunu, ancak inanmak degil söyleyecektir. O ilk gülümseme ve her gülümseme bundan sonra görmek heyecan gereken bir seydir. Bu gülümsüyor çocugunuzun gelisim yolda isaretleri, ve evet, çogu kez, onlar arkalarinda bir anlami var. Yani size küçük siritma kadar olan sevimli faktör ötesinde yeni bir bebegin gülümseme görmeye gerçek zevk alabilir.

Bir gülümseme ne var? Bu sorunun cevabi gerçekten ne zaman olur baglidir. Bebeginizin yaptigi ilk gülümsüyor, genellikle ilk ay içinde, insanlar genellikle hazimsizlik atfettigimiz olanlardir. Gerçekte olsa da, hazimsizlik bu ilgisi yok. Bebeginizin ilk ayinda yapmak görmek gülümsüyor yeni dünyaya uyum için istemsiz reaksiyonlardir. Bu evinizde isiklari ve sesler tüm ayarlamak için ve bir bekçi olarak alismak bir bebek için oldukça stresli olabilir. Stresten kurtulmak bebeginizin gülümsüyor biraz almak için. Bu biraz buhar kapali üfleme onlarin yoludur. Büyük bir, dislek siritis koyarak sonra daha iyi hissetmiyor musun? Ayni bebek için de geçerlidir, bu süre içinde gülümsüyor yeni çevre stres istemsiz tepki vardir.

Ilk ay sonra gelen gülümsüyor Ancak, heyecan verici olanlardir. Bu arkalarinda biraz daha duygusal anlam ve daha sonra gelistirme ile iliskilendirmek gülümsüyor yakin gelen olanlardir. Ikinci ay civarinda baslayan, bebekler stratejik gülümseyen baslar. Onlar mutlu ve onlar size lehine döndürmek için çalistiginizda onlara gülümsemek sekilde tanimak için olmak. Onlar da iyi kez gülümsüyor iliskilendirmek baslar, ve bu yüzden bir sey onlari mutlu ediyor, onlar gülümsüyor açin. Onlar kendi oyuncaklari ile oynarken gülümseme ya da bir sarki ya da onlar gibi bir ses duyabilirsiniz nedeni budur.

Iki ay isareti sonra, gülümsüyor giderek daha stratejik ve direktif almak. Dört ay, bebeginiz size gülümsemeye ve yabanci gülümseme baslayabilir gözünüze çarpan etrafinda bakacagiz. Uzmanlar, olumlu bir tepki olarak diger insanlardan gülümsüyor iliskilendirmek çünkü bebekler bu yapmaya baslar inaniyorum, ve onlar gülümseme, onlar genellikle karsiliginda görmek ögrendim. Onlar bunu gibi biliyorum çünkü bes ay civarinda, bebekler size gülümsemeye baslar. Onlar gülümseme ne zaman insanlardan olsun heyecanli tepkiler dikkat ve bu yüzden olumlu dikkat çekmek için gülümseme.

Bebeginiz 12 aylik isareti yakin zaman, onlar oyun olarak kendilerine gülümseyen görmeye baslayabilir. Bu gülümsüyor iki farkli anlamlara sahip olabilir. Onlar ne yaptigini tadini çikariyor çünkü bazi durumlarda, bebeginiz gülümsüyor. Diger durumlarda, onlar sizin için bir gülümseme hazirlaniyor. Onlar da bir gülümseme kadar çalismaya baslamadan önce bile ilk gözünüze çarpan olmadigini onlara geri gülümseme böylece kesin. Bebeginizin gülümseme gelisiminin her asamasinda anlam ve bu anlamlari hepsini daha fazla zevk yardimci olabilir ögrenme etti.