bir yazim sinava hazirlanmak için ücretsiz ebeveynlik ipuçlari

Dogru kelimelerin Ögrenme yasam boyunca ögrencilere yardimci olacak önemli bir beceridir. Günümüz dünyasinda basari için gerekli becerileri olan okuma ve yazma hem de yardimci olur. Haftalik yazim testi Amerika Birlesik Devletleri boyunca okullarda böyle bir elyaf olmasinin nedeni budur. Önemli olan bilmek her hafta yazim kelime ögrenmek için mücadele ya da kötü bu yazim testleri basarisiz olan birçok ögrenci için bir tesellidir. Ebeveynlerin çocuklarinin daha iyi bu yazim testleri için hazirlamak için ne yapabilirim? Okumak, söylemek ve yazmak – çocuklar haftalik yazim kelimeleri ana yardimci olmak için üç basit strateji vardir.

Is Pazartesi ögleden sonra veya aksam baslamasi bu yüzden çogu çocuk Pazartesi günü yazim kelimeleri alirsiniz. Bugün hafta is için temel ayarlar. Çocugun araciligiyla listesini okuyun ve her kelime çalisma var. Sonra çocuk her kelime ve yazili listeden sizin için büyü var. Son olarak, çocugun her kelimenin üç kez yazmak zorunda. Simdi gün için uzak listesine koydu.

Eger çocugun kelime listesi bulunabilir modelleri göstermek ve dikkatli bir sekilde bu desen kirmak Kelimelerin üzerine gitmek için çocuklarin yazim ile mücadele zaman genellikle yardimci olur. Bir kelime ses ve onlari hatirlamaniza yardimci olacak ipuçlari vermek için nasil çocugun göster. Akrobat örnegin, ac-ro-yarasa ayrilabilir nasil gösterilmektedir.

Eger çocugun kelimeleri ile rahat hissediyorum sürece Sali günü büyük olasilikla ayni faaliyetleri tekrarlamak istiyorum ve daha sonra bir sonraki günün etkinlikleri atlayabilirsiniz. Bu ilk iki gün niyet ona herhangi bir baski koymadan kelimelerle kazandigi çocuk tanimak için basitçe.

Çarsamba çocuk kelimeleri bilir ne kadar iyi görmek için zamani. Çocugun yazili bir yazim testi verin ve sonra kelimeleri kontrol edin. Çocuk üç kez cevapsiz her kelime yazmak var. Daha sonra çocuk cevapsiz olan kelimeleri sözlü yazim testi verir. Çocugun kelimelerin herhangi tökezledi, o zaman çocuk ile kelime büyü. Simdi gün için uzak listesine koydu.

Persembe günü kelimeleri o hafta ve onlarla çocugun basarisina bagli olarak kolay veya zor olabilir. Çocugun hala birkaç kelime ile mücadele ise, o sadece Çarsamba faaliyetleri tekrarlayin. Eger aksam boyunca birkaç kelime çocugun çalismak için zaman vermek mümkün oldugu kadar erken o kadar yapmaya çalisin. Desen ve hafta basinda tartisilan ipuçlari vurgulamak unutmayin.

Cuma büyük gün ve tüm çocugunuzun zor isin karsiligi olup olmadigini görmek için gerçegin andir. Okul tekrar kelimeleri üzerine gitmek için önce ekstra süre taniyin çalisin. Çocugun güven sonra test yok düsükse, sadece çocukla yüksek sesle kelimeleri heceleyerek. Okula çocugunuzun sürücü bu araç için büyük bir faaliyettir.