bu ipuçlari ile intihar fikri üzerine olsun

Bu dogum söz konusu oldugunda, genellikle clueless birakilir babalar oldugunu. Anneler bebek tasimak ve yeni dogan dikkat çekmek için bekleniyor. Ama babalar hakkinda? Bu ebeveynlik gelince nasil onlar kullanim olabilir?

Gibi sik olarak orada olun. Hamile olmak ve dogumdan genellikle esleri için çok korkutucu olabilir. Kocalar nedenle onlarin ponpon olabilir saglamak için çogu zaman civarinda olmasi gerekir.

Sen dogum öncesi kontrolleri sirasinda esi ile olmasi ve notlar asagi çekmek yardimci olabilir. Ayrica dogum derslere katilmakla olabilir. Saglik kuruluslarinda bir sürü zaten dogum sirasinda etrafinda annenin kocasi oldugu açiktir. Karin vermek dogum üzereyken en önemlisi, söz konusu. Eger dogum sirasinda mevcut olmasini istediginiz önceden bu dogum isteyebilirsiniz. Oradayken Eger esinizin elini tutun ve dogru nefes onu koç olabilir.

Gereken seyler hazirlayin. Ayrica esi ve bebek özellikle dogum sirasinda gereken seyler hazirlamak yardimci olabilir. Gibi erken 3 ile 6 ay gibi, zaten elbise, çocuk bezi ve diger bebek ihtiyaçlarini toplaniyor. Sen onu hastaneye gitmek için zaman zaman onlari almak için daha uygundur bu yüzden onlari paketi var. Ayrica yenilenmis bir emzirme odasi ile esi sürpriz olabilir.

Hastaneye yol unutmayin. Karin dogum vermeye hazir oldugunu ve hastanede olmasi gerekir bir kez direksiyonuna biri olacaktir. Bu teslim edilmeden önce en az bir ay yollari uygulamaya en iyisidir. Dogum acil yardim gerektirir ve trafikte sikismis veya alani çevresinde kaybolmak göze alamaz.

Bu ev bakmak gerekir. Evet, kocalar karilarini, son trimesterde zaten zaman daha çok, evin etrafinda paylarini yapmalidir. Bebek bazen kolayca bitkin hissettiren, annelerin bir otoyol alabilir. Onlarin hareketleri de oldukça sinirli olabilir. Bunlari varsa da, diger çocuklarin dikkat çekmek gerekir.

Güçlü ol. Gebelik sakincalari çok olabilir ve karini için güçlü olmasi gerekir. Bazen zor emin olmak için bulabilirsiniz. Bu noktada, bilinçalti mesajlari yararlanabilirler. Sizin bilinçalti mesajlari su olabilir:

Karim için orada olmak hazirim.
Ben bir baba olmak için sabirsizlaniyorum.
Bir baba olmak Kesinlikle diliyorum seydir.
Ben çocuk için harika bir baba olacak.

Bilinçalti mesajlari sürekli olarak tüm gebelik boyunca pozitif kalir emin, size ilham kaynagi olacak. Bilinçalti mesajlari da gelisebilir herhangi bir olumsuz düsünceler kurtulmak yardimci olabilir.

Bir destek grubuna katilin. Bir baba olmak zor bir görev-bir olan büyük bir sorumluluk. Kesinlikle esi ya da aile degil, ayni zamanda diger babalar sadece çok destek gerektirir. Onlardan isaretçiler bir sürü alabilirsiniz.