Cadilar Bayrami parti planlama

Uzun Kis gece Halloween monotonlugu kirmak isteyenler kutlamak için yaklasik arkadaslar ve aile için mükemmel bir bahane sunuyor için. Son yillarda Halloween partilerin popülaritesi önemli ölçüde büyüdü ve simdi hem yetiskinler hem de çocuklar birlikte keyfini bir firsattir. Dükkanlar mevcuttur kostüm, dekorasyon ve aksesuar yelpazesi olaganüstü bir sey degil ve çok az maliyetle ev veya parti mekan dönüstürmek mümkündür.

Bu yazida ben basarili bir Cadilar Bayrami partisi için önemli oldugunu düsünüyorum bazi noktalari ile götürecektir. Çogu insan nelerin gerekli oldugunu çok iyi bir fikir olacaktir ama yol boyunca birkaç ipuçlari herhangi bir zarar yapamaz. Özünde, sadece baska bir parti için oldugu gibi plani ve mümkün oldugunca gece gibi “korkunç” oldugu gibi saglamak için küçük degisiklikler yapmak.

Herkesin aklinda olmasi gereken ilk sey güvenliktir. Fireworks Cadilar Bayrami kutlamalari büyük bir parçasi haline geliyor ve insanlar “ev” havai fisek kitleri satin aliyorlar. Yolun taraftan havai fisek satin almayin. Onlarin saygin bir tedarikçi tarafindan üretilen ve tüm ilgili güvenlik isaretleri ile satildi emin olmak gerekir. En ucuz seçenek için gitmeyin.

Çocuk tatlilar ve çesitli davranir toplama mahalle çevresinde gruplar halinde gitmek için Cadilar Bayrami azindan gelenekseldir. Ekim ayinda karanlik ve çocuklar heyecanliyiz Çünkü yetiskin yardim ve denetim bol gerektirecektir. Yollarda geçis ve sokaklarda oynayan anne iyi organize degilse bir felaket olma potansiyeline sahiptir.

Cadilar Bayrami yetiskinler hem de çocuklar için ve bu gibi mahallede arkadaslar için bir parti için harika bir bahane. Ortak bir parti planlama ve herkes yiyecek ve oyunlar getirerek yilinda adim alma yükünü yayar. Ancak planlama koordine etmek için bir kisi alacak ama külfetli bir is degildir.

Tüm hane giderleri bakiyor ve mümkün azaltmak için çalisiyoruz. Bu, bir Cadilar Bayrami partisi ev sahipligi durmamali ama bir bütçe karar vermeniz gerekir. Bu oturup bir plan yapmak ister ve bir bütçe sabitleme dan baska bir sey alirsaniz bu çabaya deger olmustur olacaktir. , Sorun ne zaman duracagini bilmektir üzerinde para harcamak için bol olacak.

Davetiyeler gözden kaçirmak çok kolay ama her sey iyi gitmek istiyorsaniz onlar önemlidir. Metinler, Facebook ve e-posta temas halinde tutmak için büyük bir yol ama orada onlar parti daveti yazilmis bir el için herhangi bir yerini tutamaz. Tüm talimatlari baslangiç ??ve bitis kez hem de tema ödenen özel önem ile okunakli harflerle yazilmalidir. Örnegin bu durumda açikça daveti üzerine belirtilen ve bir telefon sadece emin olmak için çagri ile takip emin olun eger, 16:00-08:00 bir “hayalet parti” ev sahipligi yapmak isteyebilirsiniz.

Her zaman beklenmedik için plan. Eger açik hava oyunlari planlarinin bilge olmayabilir oynayabilecegi varsayarak böylece Cadilar Bayrami Kis ortasinda oldugunu unutmayin. Önerimiz daha fazla oyun ve ihtiyaciniz olacagini düsünüyorum daha faaliyetlerini planlamak ve mümkünse yandan ek yetiskin yardim var.

Cadilar Bayrami çocuklar ve yetiskinler için bir firsattir. Tüm aile kutlama keyfini çikarabilirsiniz. Konforlu hale dekorasyon ve ev pisirme olanlar için bu çocuklar dahil etmek mükemmel bir firsattir. Parti bir hafta önce birlikte dekorasyon ve pisirme çok eglenceli olabilir. Bol örnegin sablonlar ve yemek tarifleri gibi çevrimiçi bos kaynaklar vardir. Bu yüzden bazi aile eglence için günlük bazi yer bloke.

Okullar her zaman fonlarin kisa ve yil boyunca bagis toplama etkinlikleri düzenlemek. Çocuklar neden ve anne-babalar için bir olay sahne için bir bahane olarak Cadilar Bayrami kullanmayin. Hayalet trenler, falcilik ve elma sallanan dahil edilebilir oyunlarin sadece birkaçi.

Planlama biraz ileri bir Cadilar Bayrami partisi birlikte arkadaslar ve aile getirmek için mükemmel bir firsat olabilir. Ayni oyun oynamak ve birbirlerinin sirket zevk, çocuk ve yetiskinler birlikte keyfini bir tatil. Eger açikça davetiye üzerindeki kiyafet devlet emin olun bir Cadilar Bayrami partisi ev sahipligi ise çogu insan için en iyi parçasi kadar giyinmis oluyor.