Çocugunuz kamp için hazir oldugunda bilmek

Çocugunuzun ilk kamp deneyimi için hazir olup olmadigini nasil anlarsiniz?

Onlar hazir ve potansiyel olarak felaket sonucu bekleyebilirsiniz önce kamp için çocuklar gönder. Göndermeden önce çok uzun süre beklemek ve meshur olabilir, pismanlik “Ben bu erken yapmaktan isterdim”.

Bazi çocuklar digerlerinden önce kamp için hazir. Çocugunuz bagimsiz ise, okula gidiyor, uzun süre ve / veya bakmak agabeyi veya kiz kardesi vardir için ayri olan alisiktir, bu yil kamp için hazir olabilir.

Yukaridaki kriterleri geçerli yoksa Öte yandan, baska bir yil beklemek isteyebilirsiniz.

Çocugunuzla birlikte oturup kamp fikri getirmek. Oglunuz veya kiziniz anlayacaksiniz bir sekilde konusma çerçeve. Gibi sorular sorun, “sen? Bu yaz kampina gitmek ve yeni arkadaslar yapmak ister misiniz” ya da “bazi eglenceli oyunlar oynamak ve kampta bazi yeni faaliyetler yapmak istiyor musunuz?”

Birçok anne-baba gece kampa göndermeden önce bir günlük bir kamp deneyimi olan çocuklarini baslamak. Küçük çocuklar için, bu gitmek için harika bir yoldur. Gün kamplari Kampina dogal bir basamak vardir.

Gün kamplari genellikle yerel kuruluslar oldugu için Ayrica, size kamp ziyaret edebilir ve vaktinden müdürü karsilamak. Çocugunuzun getirmek emin olun. O gördükleri heyecan ise, bu onlarin kamp için hazir iyi bir göstergesidir. Tepki, karisik olumsuz ya da kayitsiz ise, simdi dogru zaman olmayabilir.

Yaz kampi, yeni arkadaslar edinmek sosyal beceriler olusturmaya ve kendine güven ve saygisi artirilmasi açisindan bir çocuk için güçlü bir deneyim olabilir. Iste bu Çocugunuzun ilk kamp deneyimini bastan olumlu oldugundan emin olmak için bu kadar önemli nedeni budur.

Çocugunuzun kamp gittikleri ilk kez zevk vermez, onlar geri dönmek istiyorum asla olabilir.

Onlar bir top varsa Ama, hiçbir deneyimi hayatlarini üzerinde ne muhtesem bir olumlu etki söylüyorum var.