çocuk egitim yazilimi bir rehber

Çocuklar için ögrenme gelistirmek için alanlarin belirlenmesi egitim yazilimini baslatmak için harika bir yerdir. Çocugunuz görsel bir ögrenci (ve birçok çocuk bugünün son derece görsel dünyanin neresinde!) Ise o sansi daha fazla, kitap gibi geleneksel ögrenme yöntemlerine göre egitim PC oyunlari cevap verecektir vardir.
Diyelim ki bilgisayar son derece olursa olsun yas, itiraz ediyorlar o yüz. Bir parlak ekran ve sadece rakamlar ile etkilesim ama ekran etrafinda onlari yöneten biri degil yetenegine rakamlar tasima hakkinda bir sey var. Bu ilham ve mesgul oldugunu hepimizin içinde yaraticisi var. Onlar is amaçli bir gerek yoktu bile Süphesiz çogu yetiskin hala, bir bilgisayar satin alacagini.

Çocuk ile 2 ya da 3 gibi erken bilgisayarlara tanitarak baslayabilirsiniz, ancak bebeklerin hem de daha yakindan izlemeli! Çocugunuzun nasil tepki verecegini görmek, bu makine ile tamamen rahat olabilir. Digerleri için onlar fare ve odanin etrafinda atmak için bir oyuncak ayirt yasa kadar beklemek isteyebilirsiniz. Ama bir kez çocugunuzun yazilim karar bir sonraki adimdir, saygili bir bilgisayar ile etkilesim mutlu.

Bugünkü çocuklar için egitim yazilimi çok itiraz ediyor. Egitim PC oyunlari ilk gelistirildi zaman vurgu ögrenme yerine çekici oldu. Tahmin edebileceginiz gibi, ders kitabi tablo ve resimlerin kuru ve sikici reprodüksiyon sonuçlandi.

Modern programlari yazilim kullanici çekmek ve onlari mesgul tutmak için nasil harcanan zaman ve para büyük bir anlasma ile, son derece görsel ve isitsel bulunmaktadir. Sik sik çocuklar için egitim yazilimi bir “oyun” olarak adlandirilir oldugunu göreceksiniz ve bu oldukça dogru bir açiklama (birçok hardcore oyuncular katilmiyorum olsa!) ‘Dir.

En egitim pc oyunlari genel biçimi çocuklar bulmaca çözme tarafindan açilmak bir hikaye, ya da çocuklar kesfetmek ve müfredat temelli faaliyetleri üzerinde çalismaya etkilesim bir konumdur. Bu iki genel biçimleri piyasadaki en popüler sinif-tabanli egitim yazilim programlari tarafindan kabul edilmistir.

The Learning Company ve hizli bir baslangiç ??çocuk egitim yazilim pazarinda iki büyük oyuncu var. Onlar yillardir is olmustur hem de programlarini hem ebeveynler ve egitimciler tarafindan güvenilen. Ürünlerinin bir satin alma yazilim ve onlara çocugunuzun yanit bir baska anlayis kazanmak için baslamak için harika bir yer olurdu.