çocuklar ve sinirlari

Çocuklar ebeveynleri üzerinde birinin üzerine koymak ve üstünlük olabilir düsünmek seviyorum. Sunu kabul edelim ki en çok çocuklar bir yetiskin olarak bu gezegende bindirildi düsünüyorum ve bir genç hiçbir zaman, onlar geçiyor ne bir fikrin yok ve hiçbir fikri onlar size çekmeye çalisiyoruz eksileri var zaten denenmistir sizin tarafinizdan onlar önlerinde iki adim yapmak ve olan çalisiyorsunuz tam olarak ne oldugunu bu yüzden kendi yas vardi.

Üzücü olan sey o zamana kadar bir tane aliskanlik çünkü çocuklar onlar yas ve kendi çocuklari sonra arkaniza yaslanin ve onlardan özür beklemek zorunda kadar onlar size koyarak ne fark aliskanlik olmasidir. Onlar izole davranisi için özür dileriz, ancak devre, çocuklar sadece kendi topraklama vermek ve onlari izin istiyorum ama bunu yapmak yok demek yok.

Sizin sinirlari ve kurallari kabul için çocuklar almak için en iyi yolu, ilk olarak çocuklar en degerli faaliyetleri ve esyalarini ne oldugunu bulmak ve kurallari takip yoksa bazi ögeleri veya faaliyetleri çocuklar ihmal edilecek oldukça sikica bildirmek için haftalik rutin ve örnegin saglam durmak bir hafta için toprakli sonra size çocuk çok sevgi dolu ve yapmak istedi her seyi yapiyor ve topraklama gidiyor tutmak için büyük bir ortalama canavar gibi hissediyorsun oldugunu fark etmis olabilirsiniz. Simdi bir ogul zihin seti gidin ve ben bu süre içinde verirseniz ben onlari ögrenmek istedim ve cevap onlarin ceza kisaltilmis nasil bilecek hayir ders ögrenmek için gidiyoruz düsünmek gerekir ama demek bu ne diyorsunuz.

Eski bunu çocuklar söz konusu oldugunda gerçek tür ve bana çocuklar size sinirlari zorlamak ne demek hissettirecek inanmak acimasiz olmak zorunda söyleyerek ama üzerinde alacak Arti onlarin çocuk yetistirmek için nasil araçlari saglar hatirla Biz çocuklar olarak ögretildi gibi tahta kasik kullanmak zorunda kalmadan. Bir çocuk ipod götürüp bir saplak daha fazla aciyor. Gee bile sizinle bir görüsme yapmak için zorlanabilir.